Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Blogi użytkowników Jaskinia niedźwiedzia, czyli nieporadny blog Miśka

ostatnio zaktualizowano przez Marcin 5 lat, 3 miesiące temu
1 uczestnik
2 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #58413
    Marcin
    Uczestnik

    Hej! Sul Sul! Witam Was wszystkich na moim blogu, który jest zarazem pierwszym, który kiedykolwiek utworzyłem. Mam nadzieję, że treści, które będę tu dodawał, spodobają się Wam, a ja jakoś dam radę. Na początek chciałbym Wam pokrótce przedstawić moją osobę oraz opisać co się będzie tu znajdować. A więc zaczynajmy!

     

    Nazywam się Marcin i mam 17 lat. Jestem uczniem liceum ogólnokształcącego na profilu językowo-geograficznym. Interesuję się muzyką, grami komputerowymi (w szczególności symulatorami) oraz sportem. Moją ulubioną dyscypliną sportu jest siatkówka i koszykówka, a ulubionej gry chyba nie muszę przedstawiać. Uwielbiam oglądać filmy, czytać książki, spędzać czas z przyjaciółmi, lub po prostu siedzieć przed komputerem i grać, lub przeglądać sieć. Moimi ulubionymi częściami The Sims jest dwójka i trójka. Obie kocham, ale do dwójki mam wielki sentyment, ponieważ kojarzy mi się z fajnym i beztroskim czasem w moim życiu. Bardzo lubię prowadzić życie moich wirtualnych postaci, ale to tryb budowania i tworzenia sima pochłania mi najwięcej czasu. Na stronie jestem już od kilku miesięcy i pełnię przede wszystkim funkcję newsmana, ale czasami zdarzy mi się napisać dla Was jakiś dłuższy tekst. Co tydzień przygotowuję dla Was przegląd simowej galerii, w którym prezentuje najciekawsze prace fanów gry. Jestem szczęśliwy i dumny z tego, że mogę być częścią tak wspaniałej strony, jaką jest DOTsim.

     

    Origin ID: MisiekMarcin009, Instagram: marcin_czekaj1

     

    Na moim blogu będziecie mieli okazję zobaczyć moje budowle, ciekawe (moim zdaniem) rodzinki oraz moje postępy w grze. Mam nadzieję, że moje „wypociny” Wam się spodobają. Koniecznie napiszcie mi, co chcielibyście tu zobaczyć. No to ja zmyka i do zobaczenia niebawem!

     

     

    #58591
    Marcin
    Uczestnik

    Sul sul!
    Witajcie w kolejnym wpisie na moim blogu. Dziś postanowiłem pochwalić się z Wami tym, co ostatnio udało mi się zbudować. Jest to mały cmentarzyk wraz z kapliczką pełniącą funkcję toalety dla Simów i ich zwierzaków. Postawiłem na taki typ budowli, ponieważ brakowało mi miejsca na pochówek moich zmarłych Simów w grze. Z racji, że zawsze wolę najpierw spróbować sam coś wybudować, niż sięgać po galerię zabrałem się do pracy. Budowa zajęła mi troszkę ponad 2 godziny, więc jak na moje umiejętności wcale nie tak dużo. Cmentarz składa się z kilku części, są to: część dla zmarłych Simów, zwierzaków, kapliczka z toaletą oraz zakątek z magiczną studnią z romantycznego ogrodu. W centrum parceli znajduje się duża fontanna, a dookoła niej ławeczki i różne figury. Mam nadzieję, że moja praca się Wam spodoba i zapraszam jednocześnie do pobierania. Parcela znajduje się w galerii. Najłatwiej ją znaleźć wpisując mój Origin ID, czyli MisiekMarcin009. Następnym razem podzielę się z Wami historią mojej rodzinki oraz jej „osiągnięciami”. Do zobaczenia!

    View post on imgur.com

    #62379
    Marcin
    Uczestnik

    Sul Sul!

    Dawno mnie tu nie było, ale postaram się w najbliższym czasie troszkę bardziej zaangażować. W ten wigilijny wieczór (a raczej noc :D) chciałbym Wam życzyć wszystkiego, co najlepsze. Dużo zdrowia oraz pomyślności. Wszystkiego simowego!

    Ps. Na zdjęciu poniżej możecie zobaczyć jedną z moich rodzinek podczas wigilijnej kolacji.

     

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.