Johny Zest – Od początku

Główna Fora SPOŁECZNOŚĆ Blogi użytkowników Johny Zest – Od początku

 • Syrenka
  16 minut temu #

  Hej wszystkim! Od paru tygodni gram jedną rodzinką, co u mnie rzadko się zdarza – zazwyczaj porzucam je po paru dniach i zaczynam od nowa. Tym razem wkręciłam się na dobre! Postanowiłam dać Johnemu Zestowi życie, na jakie zasługuje!

   

  ———————————————————————

   

  Jak wiecie, Johny Zest to pierworodny rodu Landraabów, syn Geoffreya i Nancy, którzy wydziedziczyli go bo nie spełniał ich oczekiwań. Zamiast bawić się w policjantów i złodziei jak reszta rodziny – wybrał ścieżkę komedianta. Osiedlił się niedaleko rodziców w kempingowej przyczepie i powoli wspinał się po szczeblach kariery…

  Brakowało mu jednak kogoś, z kim mógłby dzielić życie. I tak, od jednego spotkania poprzez kolejne randki postanowił wybrać na tę jedyną Katrinę Kaliente – nie przeszkadzało mu to, że Simka była od niego dużo starsza, wszak miała odchowane córki no i przede wszystkim – nie grzeszyła brzydotą. Nie układało im się jednak – pewnego dnia Katrina oświadczyła mu, że jest z nim w ciąży! Był to owoc jednego z ich przeprosinowych bara-bara. Katrina wprowadziła się do Johnyego, ale kłótni przybywało. Katrina urodziła mu córkę – Gianę Kaliente-Zest. Dla Johnyego priorytetem nie  była ani rodzina, ani stały związek z taką wariatką, więc zachował się niekoniecznie po gentlemeńsku i wykopał Katrinę z dzieckiem – wprowadziły się z powrotem do domu rodzinnego Kalientównych.

  Johny próbował wiele razy umawiać się na randki, ale ciągle coś mu w drugiej osobie przeszkadzało. Wreszcie, podczas wizyty w barze karaoke w San Myshuno jego oczom ukazała się ona – Penny Pizzazz. I wtedy wiedział, że to ona jest tą jedyną.

  Nie minęło długo czasu, aż oświadczył się jej! Wzięli razem kredyt i kupili dom w Newcrest.

  Johny otrzymał też małą metamorfozę…

  Wzięli cichy ślub, a wkrótce po nim Penny zaszła w ciążę z ich pierwszym dzieckiem!

  Johny nie zapominał o swojej pierwszej córce – sumiennie wysyłał alimenty, a Katrina wpadała czasem z nią w odwiedziny. Z zazdrością patrzyła na to, co mogłaby mieć gdyby nie jej wybuchy złości.

  Penny wdrażała się w rolę mamy – nie miała nic przeciwko odwiedzinom Giany, chętnie się nią zajmowała i bawiła.

  Nadszedł dzień narodzin pierworodnej córki Penny i Johnego – dumnie prezentujemy pannę Annabelle Zest!

  Dzieci tak szybko rosną…

  A Johny i Penny… spodziewają się kolejnego dziecka!

   

  C.D.N…. 😉

Przeglądasz 1 post (wszystkich: 1)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.