Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Kalendarz z The Sims 4 Cztery Pory Roku

ostatnio zaktualizowano przez kapselek 5 lat, 9 miesięcy temu
25 uczestników
27 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #53354
    Pixeel
    Uczestnik

    Cześć! Stwierdziłem, że skoro już za miesiąc wychodzą Cztery Pory Roku, to idealny moment na stworzenie kalendarza o tej tematyce 😀

    • Obrazki stworzyłem w rozmiarach kartki A4 ale w 96 dpi, a nie 300
    • Najlepiej jeśli skopiujecie je sobie do Worda i powiększycie do jakich rozmiarów chcecie, można powiększyć na całą stronę A4

     

    Lato 2018 Jesień 2018 Zima 2018/19 Wiosna 2019 Okładka

    Piszcie, jeżeli macie jakieś uwagi oraz czy mam tworzyć takie rzeczy w przyszłości, nie koniecznie kalendarze ale np. plan lekcji na jesień itp 🙂

    #53371
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Świetne! 🙂 Leci na Fejsbuka!

    #53372
    Milah.
    Uczestnik

    Normalnie jestem w szoku, pięknie Ci to wyszło!
    Piękne kolory, odpowiednie do danych pór roku, kalendarz jest przejrzysty, tak jak lubię. Naprawdę, strzał w dziesiątkę. Obejrzałabym więcej takich prac, to coś innego niż zwykłe screeny z gry. To już podchodzi pod talent. 😀

    #53373
    Darkwish
    Uczestnik

    Piękne!

    #53374
    Fenist
    Uczestnik

    Kocham to! Jesteś moim kalendarzowym mistrzem. Super to wygląda, zazdroszczę umiejętności :O

    #53379
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Zgodnie z obietnicą. 🙂 Dostajesz również 55 monet za tę ciężką pracę.

    https://www.facebook.com/dotsimpl/posts/1664108923638831

    #53380
    Asiagryf
    Uczestnik

    Wow! Przepiękne :O

    #53382
    xxKEBSONxx
    Uczestnik

    Genialne!!! Na pewno wydrukuje! 😀

    P.S. Plany lekcji jak najbardziej możesz tworzyć, przydadzą się!! 🙂

    P.S. 2. Możesz również tworzyć różne plakaty z poszczególnych dodatków, pakietów rozgrywki i akcesorii! 😀 🙂

    #53385
    MufinekQQ
    Uczestnik

    Piękne ?? Cudownie ci to wyszło zaraz wydrukuje.

    #53388
    Kapi Skow
    Uczestnik

    Jutro sb wydrukuje

    Jest piękny ?-?

    #53389
    Cold
    Uczestnik

    Genialne! Ale masz talent!

    Gratuluję i wstawiaj więcej takich dzieł 😉

    Nie wiem,  czy powinienem o tym pisać, ale sam napisałeś, że jeśli ktoś ma uwagi, to niech pisze. Mnie osobiście troszeczkę przeszkadza, że na jesiennym i letnim kalendarzu Simy są przed tabelką (mam nadzieję, że wiesz o co chodzi).  Bo wiesz, gdybym, np. coś napisał powiedzmy w kalendarzu jesiennym w drugą niedzielę, to mógłbym później nie odczytać.  Zimą Simowie są za tabelką, a wiosną jest dobra widoczność.

    #53395
    Pixeel
    Uczestnik

    Dziękuję wszystkim! 😀 Nie spodziewałem się, że aż tyle osób tu wejdzie, na pewno będę tworzył w przyszłości jeszcze tego typu rzeczy 🙂

    • @Cold zawsze mi się coś takiego podobało, że jakaś postać zasłania jedną czy dwie kratki w kalendarzu, lub na okładce czasopisma połowę logo 😀 A poza tym, ciężko było zrobić to inaczej, w zimie wszystko pasuje, ale w lecie np. nakładając Lipiec na simów uciąłbym jednemu kawałek głowy, a gdy przestawiłem ich na lewą stronę jeszcze trudniej było dopasować tabelki
    • Ogólnie mój obecny laptop jest dosyć słaby i kolory na nim są nieco wyblakłe, więc w rzeczywistości lato wyszło zbyt jaskrawo, niż się tego spodziewałem. Dlatego je trochę zmieniłem, żeby nie bolały oczy od patrzenia na nie 😛
      LatoPoprawione
    #53396
    tygrysek91
    Uczestnik

    wow super 🙂 rób co roku takie kalendarze np.z zwierzętami 🙂 l

    #53399
    Werosia123
    Uczestnik

    Cześć. Ten kalendarz wyszedł Ci genialnie! Zrobił byś może kalendarz „jeden miesiąc na jedną kartkę” A4? Fajnie byłoby móc sobie zapisywać wszystko w takim kalendarzu 😀

    #53400
    Kaacper
    Uczestnik

    Woow! 😮 To jest świetne! ? Zazdroszczę talentu! Czekam na plan lekcji! ?

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 28)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.