ostatnio zaktualizowano przez Cold 5 lat, 9 miesięcy temu
4 uczestników
10 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #55622
    Pixeel
    Uczestnik

    #55623
    Pixeel
    Uczestnik
    • RECENZJA WITAJ W PRACY (1)

    W pierwszym wpisie chciałbym pokazać wam moją recenzję Witaj w Pracy. Z racji, że lubię tworzyć grafikę stwierdziłem, że będę ją robił w formie „czasopisma”. Z góry przepraszam za błędy składniowe, powtórzenia lub literówki. Zdecydowanie lepiej wychodzi mi grafika niż pisanie xD

    #55627
    Cold
    Uczestnik

    Mam kilka uwag – nie obraź się

    1. Ten pierwszy plus, to taki naciągany – wiadomo, że każde nowe rozszerzenie wprowadza nowe fryzury i ubrania.

    2. Dla mnie trochę za małe litery, jak czytałem musiałem odwracać głowę, bo oczy bolały :/ mam wadę wzroku owszem, ale jednak większe litery zapewniłyby lepszy komfort czytania (chyba, że tylko ja mam problem z małymi literami)

    PS: Jeśli jest tu opcja, by powiększyć, to byłbym wdzięczny za wytłumaczenie jak to zrobić 😛

    3. Oceniasz na ile? Na 10? Może gdzieś napisałeś, a ja przeoczyłem, jeśli tak, to sorki 😉

    Ogólnie masz bardzo ciekawy pomysł na blog, widać, że kreatywny jesteś. Przyjemnie się czytało, na pewno będę zaglądać do tej Krainy 🙂

    #55636
    Pixeel
    Uczestnik

    @Cold

    1. Pisałem w recenzji, że wiele z fryzur i ubrań jest moimi ulubionymi do dziś (choć wyszło już wiele rozszerzeń). Skoro daję w plusach lub minusach „meble/ubrania” to oznacza, że są lepsze lub gorsze niż zazwyczaj 🙂

    2. Prawy przycisk myszy i „Wyświetl obraz w nowym oknie”

    3. Oceniam do 10. Piątka jest na pomarańczowo co oznacza, że jest w połowie. Niższe oceny są na czerwono, a wyższe na zielono.

    4. Nie poznałem Cię przez to nowe profilowe xD

    #55695
    Cold
    Uczestnik

    1. Rozumiem 😉

    2. Dziękuję za oświecenie 😛

    3. Ok 😉

    4. Taki liść mnie się spodobał, to wstawiłem. Mam nadzieję, że spełnia wymagania co do awatarów 😛

    #55705
    aga5myszka
    Uczestnik

    Bardzo interesująca recenzja ? i forma graficzna też bardzo mi się podoba ? Czekam na więcej!

    #55708
    Ginewra
    Uczestnik

    Akurat z tą 10 to bym się z Coldem (też cię chłopie nie poznaję, przez ten avatar! :D) zgodziła, @Pixel. Jakbyś dał obok oceny chociaż małe /10 to wyglądu by nie zmieniło, a już było jasne. Z czasem, jak zastosujesz kolory, będzie wiadomo co i jak, ale teraz, przy jednej recenzji? Kolor oceny mógł być po prostu dopasowany do reszty szaty graficznej 😉

     


    @Cold
    – ja bym się przyczepiła do avatara, bo to bardziej zdjęcie, niż rysunek 😉

    #55755
    Pixeel
    Uczestnik
    • ŚWIAT W THE SIMS 4 WIEJSKIE ŻYCIE (2)

    Od zawsze chciałem wiejski dodatek w simsach. Być może wkrótce się taki pojawi i skłoniło mnie to do przemyśleń, jak mógłby wyglądać świat w takim dodatku/pakiecie.

    Narysowałem na szybko mapkę, która pokazuje, że byłby on podzielony na 4 dzielnice – typowo wiejską, park z dworkiem, rynek z tawerną i plac dla koni 😀

    Jak wy wyobrażacie sobie wiejskie miasteczko? 🙂

    • @Ginewra chyba wszystkie gry, czy to w internecie, czy w czasopismach ocenia się w skali od 0-10, nie widziałem nigdy innej skali więc stwierdziłem, że nie potrzebna taka informacja 😉 Stety lub niestety, miałem ostatnio więcej wolnego i zdążyłem przez ten czas stworzyć recenzje wszystkich dodatków i pakietów rozgrywki do czwórki, więc nic z tym na razie nie zrobię 😛
    #55759
    Cold
    Uczestnik

    Też bym chciał wiejski dodatek i to porządny 🙂

    W dzielnicy typowo wiejskiej, to rozumiem lasy, pola, drewniane płoty, zagrody – to byłby dopiero krajobraz i wtedy rzeczywiście bym zrozumiał wszelkie emejzingi, gdy pokazywaliby ten świat (oczywiście emejzingi też ograniczone 😉 )

    Rynek – tutaj byłoby fajnie pojechać i sprzedawać swoje produkty, np. jajka lub mleko prosto od krowy (po przecedzeniu oczywiście).

    Dworek to mnie się kojarzy z czymś eleganckim, chociaż są i takie mniej eleganckie. Ale może zamiast dworku jakieś domki dla letników? Albo jeden duży domek i kilka pokoi (wiadomo chyba o co chodzi).

    Park dla koni – jeśli konie pojawią się w Czwórce, to na pewno coś takiego będzie, by mogły sobie pobiegać i poćwiczyć.

    Ja to wyobrażam sobie ten świat tak jak napisałem z lasami, polami, może nawet jakiś traktor na polu stać jako ozdoba albo krowy jako ozdoba (coś na wzór owiec z Windenburga). Chociaż oczywiście byłoby super, jakby te krowy były „użytkowe” lub traktor.

    #56839
    Pixeel
    Uczestnik

    Recenzja dodatku Spotkajmy Się 😀

    #58020
    Cold
    Uczestnik

    Recenzja Spotkajmy Się jak najbardziej trafna 😉

    Windenburg jest pięknym miastem rzeczywiście, ale mam wrażenie, że potencjał tego miasta nie został wykorzystany :/

    Kluby – na dłuższą metę, to się szybko nudzi. Punkty klubu idą szybko i praktycznie w mgnieniu oka można kupić te wszystkie nagrody klubowe. Pomijając fakt, że chyba co 30 sekund punkty się same nabijały, chyba 5 lub 10 punktów 😛

    Szkoda, że ten dodatek nie wprowadził czegoś podobnego do Nocnego Życia z Dwójki i Po zmroku z Trójki…Skoro twórcy idą w imprezowanie, jedzenie itp. (co chyba za każdym razem widać), to mogli się postarać, jakieś szalone imprezy, tańce na stole, kurs tańca, mechaniczny byk, impreza na plaży (rytmy latynoskie wiadomo o co kaman), wspólne wyjście do kina, teatru, opery (o! mogli wprowadzić parcelę – kino, no ale co wtedy z Kinem Domowym prawda?)

    Aż żal, że dodatek ten nie wprowadził godzin, w jakich czynne są kluby, bary, kawiarnie…To jest irytujące naprawdę 24h/dobę i wszystko otwarte.

    I ten błąd z zamawianiem drinków…chyba będę go wypominał do końca Czwórki (chyba, że go wcześniej naprawią w co bardzo, bardzo wątpię).

    Czekam na kolejne recenzje 😉

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.