Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Akcesoria Które akcesoria wybrać?

ostatnio zaktualizowano przez ArtSim 4 lata, 10 miesięcy temu
4 uczestników
5 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #69808
    nolcanol
    Uczestnik

    Jak w temacie. Pomóżcie wybrać TYLKO jedne z poniższej listy, bo nie mogę się zdecydować 🙂

    • fitness
    • zabawa na podwórku
    • mój pierwszy zwierzak
    • pokój dzieciaków
    • upiorności
    • kuchnia na wypasie
    • wytworne przyjecie
    • perfekcyjne patio
    #69811
    ArtSim
    Uczestnik

    Trudny wybór. Moje serce ciągnie do „kuchni na wypasie” ,lecz też do pokoju dzieciaków” ale 51% ciągnie do „pokoju dzieciaków” które polecam 😉

    #69814
    nolcanol
    Uczestnik

    „Moje serce ciągnie”, strasznie mi się podoba ta odpowiedź ArtSim ? To już są dwa typy, czekam na kolejne 😉

    #70070
    Maksy
    Uczestnik

    Moim zdaniem kuchnia na wypasie lub mój pierwszy zwierzak 🙂

    #70071
    Dana
    Uczestnik

    „Kuchnia na wypasie”  – to nowe mebelki oraz ozdoby typu akcesoria do kuchni, obrazy itp. – polecam

    —————————————-

    Natomiast „Pokój dzieciaków” to nie tylko nowe meble, ale też mnóstwo nowych interakcji związanych z zabawą, a także świetny teatrzyk kukiełkowy – bardzo polecam!

    ————————————-

    Zabawa na podwórku – to dalszy ciąg  „Pokoju dzieciaków”, bardzo fajne, jednak jeżeli nie masz teraz pieniędzy to najpierw kup „Pokój dzieciaków”.

    ————————————————

    Fitness – możliwość urządzenia siłowni, oraz nowe meble do łazienki…- polecam..

     

    ————————————

    „Perfekcyjne patio” – nowe meble na taras, ale także i do wnętrza: stoły, krzesła, stoliki, kanapy, fotele, a także grill, nowe meble do kuchni lub na patio, oraz wanna z hydromasażem – polecam.

    ——————————————–

    „Wytworne przyjecie” – stół, krzesła, stół bankietowy – interakcje w stylu „stoliczek nakryj się potrawami”, mała fontanna (ustawiamy na blacie) z czekolada i dodatkami… – można ich nie mieć w grze…

    ——————————————–

    „Mój pierwszy zwierzak” – mebelki (mało) dla młodszych dzieci (w wieku szkolnym), akwaria z gryzoniami… – akcesoria takie sobie…

    ————————————–

    „Upiorności” – bardzo mało obiektów – tych akcesoriów nie polecam.

     

    #70111
    ArtSim
    Uczestnik

    Tu dodam do odpowiedzi @Danuta720 bo w fitness akcesoria są jeszcze na telewizorze ćwiczenia fitness a także są słuchawki do zamówienia przez komputer

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.