Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Pakiety rozgrywki Który pakiet wybrać?

ostatnio zaktualizowano przez Pixeel 4 lata, 1 miesiąc temu
4 uczestników
3 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #80305
    Delilah
    Uczestnik

    Chcę kupić jakiś z brakujących pakietów rozgrywki, jednak nie potrafię się zdecydować. Mam juz Ucieczkę w Plener, Zjedzmy na Miescie, Dzien w Spa i Byc Rodzicem. Zastanawiam sie między Wampirami, Przygoda w Dżungli a Kraina Magii, bo z tego co słyszałam Strangerville jest raczej średnie i nie wnosi tak wiele do rozgrywk, poza tym jakos najmniej ciągnie mnie do tego pakietu. Ktory pakiet jest waszym zdaniem najciekawszy?

    #80306
    Hejkasz
    Uczestnik

    A chciałabyś zagrać teraz wampirami, czarodziejami czy archeologami? Każdy z nich jest inny i ciekawy. Jeżeli jednak mam wybrać jeden pakiet, to były by to Czarodzieje, bo fajnie tak grać magią i świat jest dość ładny.

    #80307
    Konrad
    Uczestnik

     

    Moim zdaniem ciekawszy jest pakiet ,,Przygoda w dżungli”  widoczki w tym dodatku robią swoje + nowe rybki itp do kolekcji co chętnie zbieram czy nowe drzewka oraz same odkrywanie dżungli jest dla mnie idealnym wyborem + tryb budowy i sam CAS mi podpasował i to bardzo + ma swój klimacik … dla niektórych mógłby być to pakiet ,,na jeden raz że przejdziesz” dla mnie zdecydowanie nie

    Co do wampirów jeśli lubisz nadprzyrodzone postacie to nawet dobry wybór same drzewko umiejętności jest dobrze zrobiony czasem wkurzające są te wady wampirów czy jakoś tak ale tak ogółem sama okolica mi też pasuje + czasem te różne wampiry co nawiedzają cie dają ci serio w kość … Ale tak to nawet całkiem okej pakiet

     

    Wybierając między tymi dwoma bym zdecydowanie poleciał ,,Przygode w dżungli”

    A co do 3 pakietu nie określe się bo go nie mam 😉

    #80309
    Pixeel
    Uczestnik

    <p style=”text-align: left;”>Mój ulubiony pakiet to StrangerVille, głównie dlatego, że to coś nowego w serii The Sims + dostajemy największe miasto ze wszystkich dostępnych w pakietach, ale fakt, rozgrywką nie grzeszy, oprócz historii do przejścia, rzeczy których można używać w normalnych rozgrywkach to głównie kariera wojskowa i nowa maszyna do ćwiczeń.</p>
    Co do tych trzech, które wymieniłaś, moim zdaniem najlepszy jest Przygoda w Dżungli. Miasteczko ma fajny klimat, tryb kupowania i ubrania też, świat jest bardzo ładny, do tego zwiedzanie dżungli jest przyjemne, nie każdy urlop daje nam dostęp do wszystkich lokacji, są zdarzenia losowe i światynia, która za każdym razem ma inne pomieszczenia. Dodatkowo dochodzi sporo nowych obiektów kolekcjonerskich, skarby, rośliny, ryby etc. Można tam jeździć wiele razy i zdobywać kolejne artefakty. Na pewno ma to więcej sensu, niż w przypadku Granitowych Kaskad. No i są aż dwie nowe aspiracje i umiejętności.

    Wampiry są ok, całkiem dobrze je rozwinęli, ale nie są niczym nadzwyczajnym. Dodatkowo świat jest najmniejszym światem w grze i najnudniejszym (uznając, że Promenada Magnolii to dzielnica).

    W Krainie Magii skupili się za bardzo na widokach, a zapomnieli o rozgrywce. Mamy dwa światy, jeden leśny, drugi magiczny, oba bardzo ładne. Z rozgrywki jednak czarodzieje mogą głównie używać swoich różdżek i robić mikstury w kotle (to jedyny obiekt z nowymi interakcjami, który doszedł). Szybko się to nudzi. Miotły są jedynie transportem (sim na nie wchodzi, odlatuje i pojawia się w innym miejscu), nie można np. latać i robić sztuczek tak jak na jetpackach ze Skoku w Przyszłość. Dodatkowo są chowańce, ale to też głównie efekt wizualny, bo nie pomagają one w pojedynkach. Nie ma też żadnej nowej umiejętności.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.