Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Który zestaw najlepiej kupić?

ostatnio zaktualizowano przez SimPaulina 5 lat, 10 miesięcy temu
6 uczestników
5 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #56245
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    Otóż zastanawiam się nad zestawem do the sims 4, a nie wiem który wybrać. Do wyboru mam dwa, jeden z Spotkajmy się, Dzień w Spa, Kino Domowe Akcesoria, a drugi z Miejskie życie, Zjedzmy na mieście, Wieczór na kręgielni. Bardziej podoba mi się ten pierwszy, ale nie jestem pewna czy się nie mylę.

    #56254
    Sebby
    Uczestnik

    Ja robię własne pakiety z taką zawartością jak mi się podoba :p Te gotowe są tańsze, ale nigdy nie ma w nich tego co akurat chcesz w 100%

     

    Jednak jeśli chcesz gotowy to ja bym brała Miejskie życie na twoim miejscu.

    #56257
    Hejkasz
    Uczestnik

    Zdecydowanie wybierz Pakiet z Miejskim Życiem.

    #56259
    Evaerynth
    Uczestnik

    Też bym kupiła pakiet z „Miejskim życiem”. Moim zdaniem dodatek ten jest ciekawszy, niż „Spotkajamy się”, a pakiety rozgrywki i akcesoria są porównywalne, jeśli chodzi o ilość i jakość zawartości.

    #56279
    Hiruko
    Uczestnik

    Z pierwszego podobało mi się kino (choć bardzo mało wprowadza) i spa (z którego wiele rzeczy trybu budowania/kupowania przypadło mi do gustu). Spotkajmy się mam, może korzystam z jakiś objektów CAS, ale nic poza tym. Wielu graczy za to bardzo chwali Windenburg (?) i uważa to miasto za jedno z piękniejszych.

     

    Z drugiego podobały mi się restauracje, jako własny biznes oraz życie w mieszkaniach i festiwale, a także nowe kolekcje do zbierani i, kilka nowych zawodów. Może i się nie rozpisuję, ale to po prostu wynika z tego, że w pierwszym zestawie nie było dla mnie nic więcej, a w tym jest o wiele więcej, niż bym się spodziewała, kupując ten dodatek i pakiet. Kręgielni nie posiadam, więc pominę ją tutaj.

     

    Poleciłabym ci poczytać wiki, gdzie masz dokładnie rozpisane, co dochodzi w którym rozszerzeniu, gdyż każdy przykuwa różną wagę do tych samych elementów gry. Na YT na bank znajdziesz let’s-play’e czy first-looki, gdzie będziesz mogła zobaczyć, jak te nowości działają w grze.

    Rasumując, ja bym miała dużo więcej radochy z drugim zestawem i ten bym kupiła, a pierwszy zostawiła na dużo później.

    #56317
    SimPaulina
    Uczestnik

    Ja zdecydowanie polecam drugi. Miejskie życie wprowadza najwięcej do rozgrywki ze wszystkich dotychczasowych dodatków. Festiwale, nowe, półotwarte kariery, życie w apartamentach. Polecam obejrzeć first looki z dodatku.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.