Strona Glówna Fora INNE GRY Starsze gry The Sims Kurort w The Sims 3

ostatnio zaktualizowano przez Hiruko 5 lat, 9 miesięcy temu
2 uczestników
1 odpowiedź
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #56321
    Vince1994
    Uczestnik

    Ostatnio założyłem kurort w Islo Paradiso teraz pytanie co mam robić żeby przynosił większe zyski i żeby klienci byli zadowoleni?mój zysk dzienny to około 1000 zł zawsze o 7:00 godzinie oczywiście w grze pojawia się informacja o zysku jeszcze jedna rada jak ktoś ma lagi w tym mieście to niech usunie ten kurort za 0 zł ten na plaży i rodzinę scott czy jakoś się ona nazywa nie jestem pewny mi to pomogło.

    #56326
    Hiruko
    Uczestnik

    Generalnie, im więcej rozmaitych i lepszych jakością atrakcji, tym lepiej. I mam tu na myśli: ścieżki z gorącym węglem, jaccuzi, stoły z jedzeniem (tu i rozmaitość posiłków i ich jakość), dostępność barów itp. Kurort to inwestycja, więc najpierw musisz włożyć, żeby później wyjąć. Warto więc też zadbać, by wszystkie możliwe atrakcje były dostępne 24/7 oraz (początkowo) po możliwie najniższej cenie. Pamiętaj też o jego czystości. Jeżeli stawiasz gotowe pokoje hotelowe, warto pamiętać o ulepszaniu ich. Po kliknięciu (np. z podglądu mapy) na znaczek kurortu pojawi się opcja podglądu do opinii o Twoim kurorcie (nie pamiętam, jak dokładnie się ona nazywała), i tam znajdziesz podobizny i komentarze simów, którzey spędzili tam ostatnią noc. Komentarze mogą być pozytywne (np. czysto, ładne zdobienia, dostęp do oceanu, rozmaite i/lub dobrej jakości wyżywienie itp.) lub negatywne (brak ścieżek o danej temperaturze, jaccuzi za gorące, mało roślinności na terenie kurortu itp.). Popularność będzie rosła powoli, ale stabilnie, przy neutralnej ocenie, o jej wzroście możesz zapomnieć przy samych negatywach, zaś pozytywne opinie spowodują szybszy wzrost zainteresowania Twoim kurortem, warto więc ustosunkować się do uwag pozostawianych przez osoby przebywające w kurorcie.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.