Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Blogi użytkowników Luna101 i Legacy Challenge: wersja polska

ostatnio zaktualizowano przez Scarlet Rain 5 lat temu
3 uczestników
10 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #66090
    Luna101
    Uczestnik

    Witam Was w miejscu, gdzie będę dzieliła się z Wami postępami w wyzwaniu mojego autorstwa: http://mylunarworldandblog.blogspot.com/2018/05/sims-4-legacy-challenge-wersja-polska.html?m=1

    Otóż kiedy to piszę, jestem obecnie na 3/4 pokoleniu? Zaraz Wam przedstawię tych ważniejszych członków rodziny Nowak?

    Oczywiście nasz ród zaczęli Janusz i Grażyna, którzy już niestety nie żyją, ale niedługo upublicznię ich zdjęcia z młodości ?

    Teraz widzicie Andżelinę – ich córkę że swoją rodziną. Podpisałam wszystkich ich członków, byście się nie pogubili?

    Andżelina jest córką Janusza i Grażyny oraz siostrą Sebixa. Jest też żoną Maxa, matką Bruna i babcią Ruty. Jej mąż był sąsiadem, którego znała od dziecka. Mimo, iż jej rodzice nie darzyli somsiadów sympatią to nasza Andzia postanowiła spędzić z nim całe życie. Przejęła po nim nazwisko Villareal i ich potomkowie są jedynymi, którzy noszą to nazwisko. Max jest jedynym żyjącym członkiem Renegatów (niestety, za kilka dni umrze ze starości). Może nie jest za przystojny i idealny z charakteru, ale Andżelina pokochała go takiego, jakim jest. Zapomniałam dodać, że jest od z niej sporo starszy. Dalej jest Bruno, który za żonę wziął Florę Fyres i z ich związku powstała Ruta.(nazwałam ją tak, ponieważ chciałam ich dziecku nadać imię pochodzenia roślinnego)

    Andżelina od dziecka kochała malować i opłaciło jej się to. Grażyna za życia chwaliła się, jak jej córka jest zdolna, by wzbudzić u nich zazdrość. Nieważne, co namalowała stało się arcydziełem. (Pewnie teraz jej rodzice chwalą się nią w zaświatach)

    Cały ten trud się opłacił, ponieważ z tych pieniędzy przerobiła całkowicie swój dom rodzinny, który dostała w spadku ?

    #66091
    Scarlet Rain
    Uczestnik

    Czekam <3

    #66092
    ArtSim
    Uczestnik

    Wejdź na https://www.theplumtreeapp.com/

    Stworzyć tam można drzewa genealogiczne o dawać linki do nich

    #66093
    Luna101
    Uczestnik

    @ArtSim właśnie mam ich drzewo z tej strony, ale jeszcze nie udostępniłam go  :p

    #66095
    Luna101
    Uczestnik

    Teraz już przechodzimy do potomków Sebixa, ale najpierw będzie Brajan i jego rodzinka?

    Brajan jest drugim dzieckiem Karyny i Seby, ale jego matka ma ich jeszcze więcej, tylko nie są oni istotni, ponieważ nie są to dzieci Sebastiana. Pracuje jako przestępca. Wziął sobie za żonę Gosię, która przed ślubem ze swoją napompowaną siostrą Esmeraldą (tak naprawdę Moniką) odwalały niezłą manianę w Internecie. Odkąd się przeprowadziła razem z Brajanem do nowego domu przestała nosić wyzywające ubrania i usunęła cały silikon z siebie i postanowiła być przykładną matką i żoną, ale nie przestała się udzielać w Social Mediach. Z siostrą całkowicie zerwała kontakt. Po ślubie urodziły im się dzieci: Hubert i Tamara (nie są to bliźniaki). Hubert wygląda tak, jak każde małe dziecko, a Tamara odziedziczyła kolor włosów albo po mamie, albo po babci?

    I takiego domku Brajan z Gosią się dorobili? (bryła jest z galerii, ale umeblowałam sama)

    #66096
    Luna101
    Uczestnik

    Ostatnią częścią opisu rodzinki będzie ta główna? I właśnie nimi będę prawie zawsze grać ?

    Mamy Sebixa, który mimo sędziwego wieku ma skórę gładką jak pupa niemowlaka i od urodzenia nosi swój prawilny dres. Został wychowany na prawdziwego polskiego patriotę i dzięki regularnym ćwiczeniom będzie żył baaardzo długo do takiego stopnia, że dożyje narodzin swoich prawnuków. Ma swoją paczkę ziomków, jednak niestety oni umrą? Ale jak Dżesika się wyprowadziła jako nastolatka, nasz Sebastianek dostał pracę jako starszy pielegniarz. Dożyliśmy czasów, gdzie zatrudniają Sebixów w medycynie!?

    Jego żona Karina (Karyna) z domu Flak znała się z naszym bohaterem od dziecka. Kiedy dziewczyna wkroczyła w dorosłość urodziła się jej siostra Oliwia, która jest tylko o 3 dni starsza od pierworodnej Kariny, Dżesiki. Najlepsze jest to, że Oliwka i Dżesa urodziły dzieci jako nastolatki i miały je z tym samym facetem (obecnym mężem Dżesiki)

    #66097
    Scarlet Rain
    Uczestnik

    „Brajan jest drugim dzieckiem Karyny i Seby” – ale że jak? Przecież oni powinni być rodzeństwem według challengu.

    #66101
    Luna101
    Uczestnik

    Może to trochę źle sprecyzowalam, ale oni powinni byc malzenstwem 🙂

    W zasadach jest to, że dwójka dzieci jest Seby i Karyny, a reszta to pasierby

    #66108
    Scarlet Rain
    Uczestnik

    @Luna101 „- ma dwójkę dzieci (chłopca i dziewczynkę, można używać kodów)” – wywnioskowałam, że to ma być właśnie Karyna i Sebix.

    Ale może uda mi się jakoś to ogarnąć – będę grać na przemian domostwami, np. co simowy tydzień 🙂

    #66113
    Luna101
    Uczestnik

    @ScarletRain każdy interpretuje pewne rzeczy w inny sposób 🙂

    Wracając do tematu to Dżesika jest pierworodną Seby i Karyny i w dość mlodym wieku za pomocą Simstagrama mocno się wzbogaciła. Zawsze ona chciala być w centrum uwagi zarówno jak i rodziny, jak i znajomych. Swojego męża tak naprawdę poślubiła ze względu na jej córkę Amandę, ale przede wszystkim jest z nim dla kasy. Dzięki Simstagramowi i małżeństwu z synem polityka i businesswoman stała się sławna na cały kraj, aż somsiadki miały straszny ból tyłka jak ją widziały! Dżesa z twarzy jest kopią mamy, ale wyrozniają ją zielone oczy od Grażyny, które przekazała córce. Jej mężem jest Rafał – syn Victora i Lily Feng, który jest nieco starszy od blondynki i niedawno stał się prawdziwym dorosłym. Zarabia jako guru techniki, ale od czasu do czasu jego zlowieszcze ego się uaktywnia? Jeszcze nasz Rafał jest mistrzem jedzenia pałeczkami i 4-gwiazdkowym celebrytą. Amanda jest córką wspomnianych wyżej i ma….nietypowe zainteresowania (przynajmniej dla jej matki). Dżesika myślała, że jej córka będzie tak samo otwarta jak ona, jednak Amanda woli zaglębiać się w ksiązkach i nauce. Jak stała się nastolatką to wbrew woli rodziców zmieniła kolor włosów z blondu na ciemny turkus. Dodatkowo, ma cechy Zdolne Małe Dziecko i Umysłowo Uzdolniona ?

    Jeszcze, przy urodzinach Amandy doszła dwójka kotków – Helios i Luna (co za przypadek xDD) Helios to był grecki bóg słońca, a Luna była rzymską boginią księżyca ? Czyż oni nie są uroczy??

    Dodatkowo, hajs Dżesiki z Simsta i spadek Rafała pozwolił im na kupienie najdroższego budynku w najbardziej prestiżowej dzielnicy San Myshuno? Podobny obrazek wstawiłam sobie na tapetę, polecam?

    To był już koniec przedstawiania postaci i niedługo przechodzimy do rozgrywki 🙂 Dajcie znać, która postać Wam najbardziej przypadła do gustu ?

    #66114
    Scarlet Rain
    Uczestnik

    Kotki cudne <3

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.