Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Blogi użytkowników Metamorfozy {Saphirach}

ostatnio zaktualizowano przez Mandraghora 5 lat, 2 miesiące temu
6 uczestników
9 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #63342
    Saphirach
    Uczestnik

    Będę tu głównie wstawiać metamorfozy wygenerowanych losowo simów oraz simów z CAS challenge. Na początek moja dzisiejsza simka z ugly to beauty ;D

    #63345
    Mandraghora
    Uczestnik

    Fajna metamorfoza ;).

    Zawsze wydaje mi się, że używanie modów do ugly to beauty jest dużym ułatwieniem, bo łatwo sprawić, że simowie ładnie wyglądają. Ale ta simka skradła moje serduszko pomimo modów^^

     

    Czekam na więcej!

    #63347
    Hejkasz
    Uczestnik

    W sumie to dobry pomysł na następne wyzwanie , metamorfoza bez CC.

    #63348
    Saphirach
    Uczestnik

    Bardzo mi miło, że simka się spodobała ;D
    Spróbowałam zrobić ją bez cc, nie wiem czy wyszła, ale wstawiam zdjęcie.

     

    #63349
    Hejkasz
    Uczestnik

    Szczerze dla mnie bez CC lepsza, pewnie dlatego ze ja nie gram z CC ubraniowymi aż tak bardzo i przyzwyczajenie do „normalnych” simów bierze tu górę.

    Następne wyzwanie to z Faceta zrób kobietę, hm ciekawe!

    #63487
    Mandraghora
    Uczestnik

    Bez modów też jest piękna 😀

     

    #64142
    Dana
    Uczestnik

    Zdecydowanie bardziej mi się podoba bez modów. 🙂 Pozdrawiam! 🙂

    #64308
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Podoba mi się w obu wersjach, ale ze względu na to, że sama nie używam CC to jakoś bardziej naturalnie dla mnie wygląda bez CC 🙂

    #64310
    Ginewra
    Uczestnik

    Nie do końca rozumiem, na czym polegają te „czelendże” Ugly to Beauty, skoro można Simowi wszystko zmienić. Czy to może jest na czas? Gdybym miała z głowy powiedzieć, na czym to wyzwanie polega, to bym powiedziała, że to pewnie jest jak z bohaterką serialu „BrzydUla”, czy tam „Ugly Betty”, gdzie pierwowzór jest jak najbrzydziej zrobiony, a my, niczym ci styliści, odkrywamy łabędzia w brzydkim kaczątku. Ale bez operacji plastycznych. Bo skoro to można zrobić, mając nieograniczony czas, to teoretycznie z każdej osoby „ugly” jesteśmy w stanie zrobić jedną i tę samą osobę „beauty”. A gdzie tu sens?

    #64311
    Mandraghora
    Uczestnik

    W challenge’u Ugly to Beauty chodź o to, że brzydkiemu simowi lub simce możemy zmieniać kształty jedynie za pomocą suwaków/strzałek w casie. Nie można wybierać gotowych wzorów nosów czy oczu zaproponowanych przez twórców. Uczy to większej wyobraźni, co czyni sima ładniejszym, co ma wpływ na to, że postać się nam podoba. Oraz dzięki temu wyzwaniu często odkrywamy wcześniej nie wykorzystywane możliwości stwórz sima. Polecam spróbować, jak dobrze wybierze się brzydkiego sima, to nie jest tak łatwo ?

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.