Mieszkanie w Klinice

Główna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Mieszkanie w Klinice

• Xena
    2 miesięcy, 3 tygodnie temu #

hejka mam pytanko wie ktoś czy mogę Mieszkać i prowadzić klinikę weterynaryjną na jednej parceli? Czy tak się da?

ArtSim
    2 miesięcy, 3 tygodnie temu #

Nie, ale po prostu możesz mieć sobie pustą działkę jako dom, a w klinice zrobić sobie dom pamiętając o zamykaniu drzwi🙂

Alicja
    2 miesięcy, 2 tygodnie temu #

tak jak powyżej napisane, możesz mieć pustą działkę a w klinice możesz sobie urządzić i mieszkać tam

Ginewra
    2 miesięcy, 2 tygodnie temu #

Tylko oczywiście są małe problemy, jak twój Sim przy okazji pracuje. Mój miał mieszkanie nad swoją cukiernią i jak szedł do “prawdziwej” pracy, to zawsze przełączało mnie na domową parcelę. A potem znowu musiałam oglądać ekrany ładowania, żeby “wrócić do domu”. Nie jestem też pewna, gdzie dzieci będą wracać ze szkoły (moje już były dorosłe, kiedy wpadłam na pomysł z cukiernią) – możliwe, że też je trzeba będzie “wołać”, jak będą wracać na tę pustą parcelę. Poza tym przy klinice nie będziesz miała działającej skrzynki na listy – informacje o rachunkach pojawią się na tablicy ogłoszeń, ale nie o paczkach, które przyszły. Więc jak będziesz czekać na przesyłkę, będziesz musiała wracać na pustą działkę. Ale poza tym to nie uświadczyłam jakiś większych problemów.

Przeglądasz 4 posty - 1 z 4 (wszystkich: 4)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.