Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Mieszkanie w Klinice

ostatnio zaktualizowano przez Ginewra 3 lata, 10 miesięcy temu
4 uczestników
3 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #82933
    Xena
    Uczestnik

    hejka mam pytanko wie ktoś czy mogę Mieszkać i prowadzić klinikę weterynaryjną na jednej parceli? Czy tak się da?

    #82936
    ArtSim
    Uczestnik

    Nie, ale po prostu możesz mieć sobie pustą działkę jako dom, a w klinice zrobić sobie dom pamiętając o zamykaniu drzwi?

    #82972
    Korgiś
    Uczestnik

    tak jak powyżej napisane, możesz mieć pustą działkę a w klinice możesz sobie urządzić i mieszkać tam

    #82976
    Ginewra
    Uczestnik

    Tylko oczywiście są małe problemy, jak twój Sim przy okazji pracuje. Mój miał mieszkanie nad swoją cukiernią i jak szedł do „prawdziwej” pracy, to zawsze przełączało mnie na domową parcelę. A potem znowu musiałam oglądać ekrany ładowania, żeby „wrócić do domu”. Nie jestem też pewna, gdzie dzieci będą wracać ze szkoły (moje już były dorosłe, kiedy wpadłam na pomysł z cukiernią) – możliwe, że też je trzeba będzie „wołać”, jak będą wracać na tę pustą parcelę. Poza tym przy klinice nie będziesz miała działającej skrzynki na listy – informacje o rachunkach pojawią się na tablicy ogłoszeń, ale nie o paczkach, które przyszły. Więc jak będziesz czekać na przesyłkę, będziesz musiała wracać na pustą działkę. Ale poza tym to nie uświadczyłam jakiś większych problemów.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.