Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Galeria dzieł MiszMasz – nie samymi simami człowiek żyje

ostatnio zaktualizowano przez Enna 2 lata, 5 miesięcy temu
3 uczestników
3 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
    Enna
    Uczestnik

Wiewiórki i bory dzień dobry, dzień dobry!
    Jestem osobą, która chce robić milion rzeczy i w efekcie nic nie umie zrobić dobrze xD W tym wątku będą pojawiać się głównie rysunki, trochę wypocin o moich postaciach i różne pierdółki które stworzę w simsach.

Na pierwszy ogień pani ośmiornica na wymianę rysunkową, jakoś rok temu ją narysowałam

Kolejny rysunek jest skromnie powiem jednym z moich najlepszych, jest to szamanka Namida, postać mojej znajomej

Tu simka Mrs Scarlett(YT) w ubraniu Evergreen z Fairy Tail

Ostatnio zrobiłam opis sima z którym mam większe plany
    Aaron jest młodym mężczyzną, który pracuje w branży kreatywnej. Jest mało znanym muzykiem, prawdopodobnie dlatego, że bardziej traktuje to zajęcie jako hobby i nie czuje aż takiej potrzeby pięcia się w górę. Aaron jest osobą wesołą i otwartą, lubi poznawać nowych ludzi.
    Ciemnowłosy mężczyzna miał spokojne dzieciństwo, jako jedynak był trochę rozpieszczony przez rodziców – Mary Kate i Todd Nighter. Kiedyś inni ludzie krzywo patrzyli na tą parę, ponieważ między nimi była spora różnica wieku, kiedy Mary Kate zaszła w ciążę była jeszcze nastolatką, a Todd już dorosłym mężczyzną. Przyszli rodzice nie przejmowali się tym, co mówią inni, na spokojnie, po urodzeniu dziecka wzięli ślub, żyją jak w bajce – długo i szczęśliwie.
    Aaron postanowił odciąć się od pępowiny i zacząć swoją własną przygodę, ze spokojnego miasteczka jakim jest Newcrest postanowił przeprowadzić się do tajemniczego i pięknego Forgotten Hollow.

Ps. Będę wdzięczna za polecenie jakiejś osoby, która ma dużo ubrań dla panów ^^

PurpleSim
    Uczestnik

Ta Mija jest cudna <3

Michael
    Uczestnik

@Enna Pięknie rysujesz ?

Enna
    Uczestnik

@PurpleSim sama jestem w szoku, że tak uroczo wyszła xD
    @Michael dziękuję bardzo <3

Ostatnio mam mega problem z produktywnością i dawno nie rysowałam, a aktualnie sesja trwa, także no ciężko jest.
    Ale udało mi się narysować Morgan, co prawda nie jestem w 100% zadowolona, ale po długiej przerwie, myślę, że nie jest źle 😀

Morgan

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.