Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Problemy techniczne Mod na nazwiska blokuje rozgrywkę

ostatnio zaktualizowano przez Noah Fence 5 lat, 1 miesiąc temu
4 uczestników
9 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #63341
    Noah Fence
    Uczestnik

    Stworzyłam mod do TS4 z moim własnym generatorem imion i nazwisk, wszystko wrdkyg tego poradnika [link]

    W trybie tworzenia sima wszystko działa i imiona z mojej puli się losują, gorzej z rozgrywką – nie mogę wejść do żadnego otoczenia. Tworzyłam nowe zapisy z nowymi simami, żeby sprawdzić działanie moda, ale po wybraniu działki pojawia mi się wieczny ekran ładowania, ktory może trwać kilka godzin. Po wyjęciu moda z folderu zapis normalnie ładuje się w kilka minut. Czy ktoś znający się na modowaniu mógłby mi z tym pomóc?

    #63359
    TAETER
    Uczestnik

    Nie jestem specem, ale myślę, że w modzie czegoś brakuje, coś co blokuje rozgrywkę? Może mod jest stary, a po nowych aktualizacjach powinien jeszcze coś zawierać, no nie wiem, takie moje gdybanie 😉

    #63386
    Noah Fence
    Uczestnik

    Mod tworzyłam w zaktualizowanych programach wczoraj, w dodatku ma rozszerzenie .package, więc trochę niemożliwe, żeby był za stary czy niezgodny z aktualizacją skryptów, ewentualnie spróbuję stworzyć go od nowa, chociaż wprowadzanie około 650 imion i nazwisk będzie trochę uciążliwe. Chyba, że znajdzie się ktoś, kto wie, o co chodzi

    #63540
    Caroline
    Uczestnik

    A może rozszerzenie pliku jest złe?

    #63541
    Fiolek
    Uczestnik

    @Caroline Nie jest. Mody na nazwiska zawsze mają rozszerzenie .package 😉 To nie są mody skryptowe

    #63542
    Caroline
    Uczestnik

    A u mnie mają inne. Raczej nie znam się na modach.

    #63547
    Fiolek
    Uczestnik

    Gwoli ścisłości – modyfikacje do Czwórki mają tylko dwa rozszerzenia plików 'do wyboru’. .package, które są do prostych modów i CC, oraz .ts4script, który działa tylko z modami skryptowymi (typu MC Command Center) 😉 A modyfikacje na nazwiskach należą do kategorii prostszych modów 🙂

    #63607
    Noah Fence
    Uczestnik

    No ludzie, błagam, pomóżcie, już drugi raz stworzyłam mod od zera, a on cisglc nie działa, napiszcie mi co mam zrobić albo skontaktujcie mnie z jakimś moderem, błagam

    #63611
    Fiolek
    Uczestnik

    Zauważ, że ten poradnik jest z 2015 😉 Od tego czasu w grze się bardzo dużo zmieniło. Spróbuj może skontaktować się z Diffevair z ModTheSims lub z Mertą, bo wiem, że oni tworzyli swoje mody na nazwiska 😉

    #63615
    Noah Fence
    Uczestnik

    Zmyliły mnie komentarze sprzed kilku miesięcy, mówiące, że poradnik dziaka. Ech, może jakoś w tym tygodniu pobawię się w innych plikach albo właśnie skontaktuję się z Mertą

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.