Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Modyfikacje Mod na nie pojawienie się nowych simów

ostatnio zaktualizowano przez MychQQQ 5 lat, 11 miesięcy temu
6 uczestników
9 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #47057
    Oletta
    Uczestnik

    Kiedyś w czasie przeglądania modów skryptowych,natknęłam się na mod dzięki któremu nowi simowie mają już nie pojawiać się na świecie. Chciałam go odszukać,ale nie mogłam go nigdzie znaleźć. Czy to tylko moja ślepota ??? Chyba,że go nigdy nie było

    #47065
    Darkwish
    Uczestnik

    A nie ma takiej opcji w grze? 🙂 Pamiętam tylko ten mod, który zapobiegał usuwaniu Simów z gry.

    #47086
    MychQQQ
    Uczestnik

    A ja znowu szukam modu usuwającego Simów ze światów, bo nawet gdy ich sama usunę nadal kręcą się po okolicy, to samo tyczy się zwierząt :/

    #47087
    Rav
    Uczestnik

    To bardzo irytuje, ale podobno jest opcja wyłączenia generowania „bezdomnych” w MCCC.

    #47127
    Szpurcia
    Uczestnik

    @Wilczur
    Mógł byś mi powiedzieć jak to zrobić proszę. Od wielu miesięcy borykam się z tym problemem.

    #47139
    Darkwish
    Uczestnik

    Jest jeszcze ten mod do redukcji przypadkowych Simów: http://modthesims.info/d/595445

    #47141
    Ksaw
    Uczestnik

    Coś tam było… Chyba właśnie w MCCC, ale nie jestem do końca pewien, bo już go odinstalowałem (męczyły mnie ciągłe 'konflikty’ z niektórymi modami i CC). Musisz poszukać, na pewno gdzieś jest. W opcjach gry na 100% da się ustawić limit simów, jednak wciąż będą generowani nowi ?

    #47229
    MychQQQ
    Uczestnik

    @Darkwish i co dokładnie robi ten mod?

    #47075
    Rav
    Uczestnik

    Z tego co wyszukałem to jest jakaś opcja na MC Command Center, ale ja nwm. Znalazłem też taki mod! LINK

    #47114
    Darkwish
    Uczestnik

    Może ten mod do redukowania przypadkowych mieszkańców?

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.