Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Mod na urozmaiconą rozgrywkę.

ostatnio zaktualizowano przez Safia 4 lata, 2 miesiące temu
5 uczestników
6 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #79667
    Safia
    Uczestnik

    Dzień dobry, cześć i czołem!

     

    Ostatnio gra mi się zaczęła nudzić, a niestety nie mam kasy na nowe dodatki. Jakie takie duuuże, darmowe mody polecacie? Z oficjalnych dodatków mam: witaj w pracy, zostań gwiazdą, 4 pory roku, pokój dzieciaków i zestaw świąteczny. Z góry dzięki!

    #79668
    Hiruko
    Uczestnik

    icemunmun tworzy mody z  umiejętnościami (np. candle making) oraz dodaje nowe rośliny i potrawy do gotowania – możesz do ich przygotowania wykorzystać te rośliny.

    Sporo modyfikacji znajdziesz też u LittleMsSam – większość jest jednak mała.

    #79675
    Ginewra
    Uczestnik

    Na „ModTheSims” znajdziesz mody np. dodające aspiracje albo właśnie dodatkowe umiejętności jak z tymi świeczkami. Są np. magiczne mody, ale one idą w stronę Harry’ego Pottera. Ogólnie stron mnóstwo do przejrzenia, więc na pewno coś dla siebie znajdziesz – ja tam szukałam głównie „małych usprawniaczy”, więc więcej z głowy ci nie powiem.

    #79677
    ArtSim
    Uczestnik

    Dzieci robią rzeczy – pozwala na robienie rzeczy jak gotowanie, zajmowanie się ogrodem, robotyka czy gra na gitarze. Wystarczy wpisać „The Sims 4 talentem kids” i albo będzie bez pośrednio do pobrania lub trzeba będzie puścić film z linkiem w opisie

    MC command Center – bardzo rozbudowany mod którym idzie wszystko ustawić ale też robi postęp w grze

    Po więcej zapraszam do serii Modny Piątek na DOTsim

    #79843
    Safia
    Uczestnik

    Dzięki wszystkim ?

    #79866
    Dana
    Uczestnik

    Safia – najlepszym „modem” jest czytanie książek, one rozwijają wyobraźnię. 😉

     

    #80123
    Safia
    Uczestnik

    @Dana

     

    Książki czytam w ilościach hurtowych 😉 ale jakoś zasobów swojej wyobraźni ostatnio nie umiem przełożyć na Simsy. Jakoż tak bywa 😀

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.