Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Modyfikacje Mod red shelf

ostatnio zaktualizowano przez sensualitat 3 lata, 10 miesięcy temu
3 uczestników
6 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #81982
    sensualitat
    Uczestnik

    Witajcie, zainstalowałam wczoraj słynnego moda z czerwoną półką, wydawał mi się przydatny w ustawianiu drobiazgów na półkach. Jednak problem w tym, że nie końca potrafię się nim posługiwać. Filmiki na youtubie w większości są po angielsku więc niestety dla mnie kompletnie nieprzydatne a z samego oglądanie niewiele mogę wywnioskować. Robię podobnie jak na filmikach, ale jakoś u mnie to nie działa. Mod na pewno jest dobry i kompletny, kwestia tego, że ja nie potrafię zrobić z niego użytku. Jeśli ktoś z Was posługuje się czerwoną półką, proszę o wytłumaczenie na jakiej zasadzie ona działa, co po kolei należy zrobić, chętnie obejrzę również filmik. Może więcej osób skorzysta, nie tylko ja 🙂

    #82738
    Juenti
    Uczestnik

    Mod ten działa na takiej zasadzie, że ustawiasz tą półkę na wysokości, na której chcesz mieć dany przedmiot(pamiętaj o moveobjects) i stawiasz ten przedmiot na niej, (pamiętaj o tym, aby zatkać wszystkie sloty) następnie naciskasz alt i wciąż go trzymając przeciągasz obiekt z półki na miejsce na którym ma stać. Mam nadzieję że rozumiesz… Pozdrawiam

    #82757
    ArtSim
    Uczestnik

    Ja tego używam tak że kładę obiekt ma półce, półkę przesuwam gdzie chcę i zmieniam jej kolor ma przezroczysty?

    #82778
    Juenti
    Uczestnik

    @artsim jeśli tak robisz, to budynek ma oznaczenie że jest z modami

    #82779
    ArtSim
    Uczestnik

    @juenti jakie to ma znaczenie skoro nie chcę udostępnić domu? Co więcej i tak używam modów, więc to mi różnicy nie robi?

    #82782
    Juenti
    Uczestnik

    To zależy, bo niektórzy chcą udostępniać domy

    #82783
    sensualitat
    Uczestnik

    Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.