Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Blogi użytkowników Moja Historia jak zamieszkaliśmy na wyspach

ostatnio zaktualizowano przez Anonim 4 lata, 10 miesięcy temu
1 uczestnik
58 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #70072
    Anonim
    Nieaktywny

    #70073
    Anonim
    Nieaktywny

    Na początek muszę przedstawić moją babcie i dziadka który lubił szczelać miny odkąd go inni pamiętają

    #70074
    Anonim
    Nieaktywny

    #70075
    Anonim
    Nieaktywny

    To moja babcia podczas rozwiązywania zagadki tajemniczej rośliny….zawsze ciągnęły ją jakieś przygody

    #70076
    Anonim
    Nieaktywny

    #70077
    Anonim
    Nieaktywny

    Babcia próbowała swoich sił jako aktorka – ale ostatecznie gdy dowiedziała się że odkryto nowe wyspy w simsach postanowiła się tam przeprowadzić z swoją córka…..babcia samodzielnie wychowywała swoją córkę bo jak to w życiu bywa z dziadka był niepohamowany podróżnik i bardziej kochał podróżowanie niż ją…….dlatego babcia podjęła się kariery lekarki by móc pomagać ludziom

    #70078
    Anonim
    Nieaktywny

    #70079
    Anonim
    Nieaktywny

    Babcia po przeprowadzce na wyspy zajęła się odkrywaniem kultury wysp i poznawaniem jej tubylców oraz wychowywaniem mojej mamy…..

    #70080
    Anonim
    Nieaktywny

    #70081
    Anonim
    Nieaktywny

    A to moja mama podczas skakania bezpośrednio z tarasu do morza jak była dzieckiem

    #70082
    Anonim
    Nieaktywny

    #70083
    Anonim
    Nieaktywny

    Mama tak zakochała się za dziecięcych lat w morzu że postanowiła tu zostać i idąc za przykładem babci w przyszłości także w swojej karierze pomagać ludziom wysp

    #70084
    Anonim
    Nieaktywny

    #70085
    Anonim
    Nieaktywny

    Babcia mówiła mamie że wyspy są nie tylko piękne ale i niebezpieczne

    #70086
    Anonim
    Nieaktywny

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 59)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.