Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Galeria dzieł Moja twórczość w The Sims 4

ostatnio zaktualizowano przez Mandraghora 5 lat, 8 miesięcy temu
11 uczestników
26 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #54482
    felix44felicis
    Uczestnik

    Dzięki 🙂 miło z ust kogoś kto moim zdaniem sam tworzy cuda

    #54848
    felix44felicis
    Uczestnik

    Beautiful Coffin

    #54972
    felix44felicis
    Uczestnik

    #54974
    Mała Mi
    Uczestnik

    Dom Lary jest niesamowity. Można pobrać go z galeri ?

    #55065
    felix44felicis
    Uczestnik
    #55068
    Lenciai
    Uczestnik

    Jezu ale mega ?????

    Ten mi sie podoba najbardziej ?

    #55228
    agathea
    Uczestnik

    Ostatnia praca również świetna, bardzo ciekawe pomysły są w niej zastosowane bardzo lubię jak z projektów bije taka kreatywność 🙂

    #58742
    felix44felicis
    Uczestnik

    Przepiękny Zamek, poprawka xD Szkoła Magii!!! budowa jego trochę mnie pochłonęła trwała naprawdę długo ok 1,5 miesiąca, ale najgorsze już za mną i w końcu mogę się nim z Wami podzielić 😀 pracę możecie już znaleźć w mojej galerii ^^ Nie wymaga dodatku Pory Roku, lecz prace z nim nad tym projektem są w trakcie i na pewno w okolicach tygodnia powinien być w wersji świątecznej <3

    Na terenie Zamku i w nim znajdziemy m.in: hol, basen, łaźnie, klasę od czarnej magii, klasę od transmutacji, wielką salę, 4 sypialnie (licząc posłania wampirów to 6 ;P), karczmę, kościół, gabinet czarodzieja, szklarnię, gabinet dyrektora, gabinet botanika, ogromną szachownice, przeróżne salony i wiele więcej…

    Starałem się jak najmniej używać elektrycznych urządzeń, więc na telewizor nie ma co liczyć 🙂 ale w przejrzystej wieży jest idealne miejsce wprost na niego,

    =^.^=

    Posiadłość jest kolosalna :3 Wspomnę tutaj, bo wcześniej wypadło mi z głowy. Ja w swoich pracach nigdy nie używam obiektów zmodyfikowanych, zadowalam się tym co nam dają twórcy.

    #58757
    ASTRA
    Uczestnik

    Podróba Hogwartu mnie powaliła, jak posiadłość Croftów, czemu ja nie umiem budować w simsach ? XD Tak czy siak, podobają mi się twoje prace, mimo, że niektóre nie są w moim stylu 🙂

    #58763
    Xardy
    Uczestnik

    Zamek niesamowity! Szczerze, mnie by się nie chciało siedzieć 1,5 miesiąca nad jedną pracą 🙂

    Czekam na następne!

     

    #58804
    felix44felicis
    Uczestnik

    Hahaha, wielkie dzięki 😀 to nie miał być Hogwart, tylko szkola magii xDD Hogwart też mam w planach, ale musze się wstrzymać póki nie wyjdzie pakiet rozgrywki o magii <3 😀

    update xDDD

    Zamek Zima, narazi tylko z zewnątrz :3

    #59564
    Mandraghora
    Uczestnik

    Świetne prace! Najbardziej podoba mi się chyba ten nie podpisany dom z podłogami w szachownicę <3 Przez dobrą chwilę zastanawiałam się, jak zrobiony jest ten basen na dole przy wejściu z płatkami róż XD A Szkoła Magii bardzo klimatyczna, zwłaszcza zimą 😉

Oglądasz 12 wpisów - 16 z 27 (wszystkich: 27)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.