Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Na jaki dodatek czekacie w TS4?

ostatnio zaktualizowano przez Kiślu/Kamila 5 lat, 10 miesięcy temu
14 uczestników
14 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #53689
    Pandini99
    Uczestnik

    Jaki chcielibyście dodatek do The Sims 4 z poprzednich części? Według mnie szóstym dodatkiem powinny być studia 😀 A według was?

    #53690
    Xardy
    Uczestnik

    Nie wiem jaki, ale chciałbym aby wróciła kościlda 😀 .

    Choć też czekam na studia 🙂

    #53692
    Pandini99
    Uczestnik

    Taaak kościdla jest megaaa ? Też na nią czekam

    #53695
    Lenciai
    Uczestnik

    Szczerze to marze o Hobby i zajęciach pozaszkolnych do czwórki ??

    #53697
    Claymora
    Uczestnik

    Zdecydowanie czekam na „Rajską Wyspę”. Dlaczego?

    Głównie z powodu dobrze wykonanych sim-syrenek oraz jakiś oceanicznych/morskich miejsc, które ożywiłyby TS4. Mody mi nie wystarczają xD

    #53700
    Pquest
    Uczestnik

    Do tej pory najbardziej czekałem na Cztery Pory Roku, ale jak wiadomo te wychodzą już 22 czerwca. Na chwilę obecną głównie chciałbym albo dodatku pokroju Rajskiej Wyspy, albo takiego jak Nie z Tego Świata. Chociaż jeśli miałbym wybierać, to wybrałbym ten drugi, gdyż bardzo brakuje mi nowych ras.

    #53712
    Evaerynth
    Uczestnik

    Zdecydowanie najbardziej czekam na dodatek związany z magią. Wprowadzenie do gry pogody doda jej realizmu, więc dla równowagi przyda się nieco nadnaturalności. 😀 Myślę, że bardzo urozmaiciłoby to rozgrywkę. Poza tym wampiry w czwartej części są naprawdę dopracowane, marzy mi się więcej ras z własnymi cechami i umiejętnościami.

    #53730
    xxKEBSONxx
    Uczestnik

    Ja najbardziej czekam na dodatek związany ze studiami.

    #53734
    SimPaulina
    Uczestnik

    Czekam na studia i wiejskie życie (pomarzyć zawsze można ?)

    #53735
    MufinekQQ
    Uczestnik

    Ja czekam na dodatek taki jak rajska wyspa i studia.

    #53805
    GlossyGem
    Opiekun forum

    @pandini99 Prosimy, aby nie używać opcji cytatu w postach, które nie są cytatem. To już kolejny raz, dlatego następne będą karane odjęciem monet 😉

    #53808
    Simmomaniaczka
    Uczestnik
    • Ja też chciałabym, by powstał dodatek, w którym głównym tematem będą studia. Poza tym fajnie by było zobaczyć w Czwórce coś w stylu Rajskiej wyspy, bardzo bym chciała, żeby moi Simowie mogli pływać w oceanie i żeby można było zbudować swój własny kurort.
    #53809
    Conrad21
    Uczestnik

    Ja bym chciał coś w stylu skok w przyszłość :* 🙂

    #53830
    Blue9898
    Uczestnik

    Czekałem na pory roku ale już będą to teraz jeszcze na jakiś dodatek ze studiami o ile taki będzie. 😉

    #54029
    Kiślu/Kamila
    Uczestnik

    Jak dla mnie the Sims 4 na ten moment jest strasznie ubogie jeśli chodzi o kwestie „nadnaturalne”. Wydano tylko pakiet o wampirach i kosmitów – tylko jako urozmaicenie do „witaj w pracy”. Niestety nie wydaje mi się żeby zrobili coś w stylu „Nie z tego świata”, bo (mogę się mylić), ale czwórka jest dość przyziemna. Więc mam nadzieję na coś związanego ze studiami, bo naprawdę uważam że można świetnie rozwinąć motyw bractw i edukacji, zdobywania nowych umiejętności, no i był by to dobry pretekst aby zrobić kilka nowych karier ( bo strasznie mi brakuje czegoś nowego i cieszę się że w czterech porach roku wreszcie coś dodadzą).  Po przeczytaniu innych odpowiedzi do tematu myślę, że może nie czekam na coś bezpośrednio z rajską wyspą, ale osobiście chciałabym coś jak „podróże” do trójki. Tylko mamy już „przygodę w dżungli” (powiedzmy że „ucieczkę w plener”) więc chyba wszystkie tematy wakacyjne będą wychodzić jako pakiety.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.