Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Najciekawsze imiona i nazwiska

ostatnio zaktualizowano przez PanLis 4 lata, 10 miesięcy temu
18 uczestników
18 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #46695
    niedzwieckyy
    Uczestnik

    Każdy z nas pewnie miał dylemat jak nazwać swoich podopiecznych. Od dziś problem rozwiązany! Z racji tego że generator imion i nazwisk w The Sims 4 nie ma botego wyboru zakładam temat na forum, gdzie możecie podsyłać swoje propozycje! Najlepiej gdyby to były polskie imiona i nazwiska, zabawne jak np. Wiaderko a nie typowe jak Kowalski, czy Smith które wszyscy znają. Kreatywnego myślenia wszystkim życzę ^^

    #46700
    niedzwieckyy
    Uczestnik

    Imiona dla pupili również mile widziane 😀

    #46736
    Hiruko
    Uczestnik

    Ja swojego kota nazwałam Schrodi (miał być Schrodinger, ale że kocurek okazał się być kotką…) 😛

    #47060
    Oletta
    Uczestnik

    Wszystkie swe koty nazywam Rademenez,o ile to koty a nie kotki

    #46698
    Xardy
    Uczestnik

    Trochę myślałem i wymyśliłem:
    Grzegorz Pralka!

    #48408
    Marina1234
    Uczestnik

    Mieczysław Kominowski 😉

    #48508
    Milah.
    Uczestnik

    Odnośnie imion i nazwisk to korzystam akurat z moda, który mi do gry dodaje zagraniczne imiona i nazwiska. Od razu przyjemniej się gra, kiedy nie widzę jakiegoś Sima nazywającego się Kowadło czy Bóg wie jak jeszcze. 😀

    #49577
    Marilyn
    Uczestnik
    • Holly Williams, Anastazja Drim, Skott Jim
    • Zwierzaki : Cezar ,Nero,Pako,Misi,Tofik,Ramzes
    • ????
    #50995
    Magda
    Uczestnik

    Ja zazwyczaj nazywam swoje simki Hikari 🙂

    #52619
    Ginewra
    Uczestnik

    Jak brakuje weny, to zawsze można sięgnąć po inne języki i np. kota nazwać kotem w jakimś egzotycznym języku (np. gatito, neko…).

    Jak miałam problem z wymyśleniem nazwisk, to sięgałam po Wikipedię i szukałam tam nazwisk polskich, różnego pochodzenia. Przy okazji można różnych fajnych rzeczy się dowiedzieć – a nuż twoje nazwisko, albo twojego przyjaciela jest np. węgierskiego, albo litewskiego pochodzenia? Może przy okazji dowiesz się, co oznacza twoje nazwisko i skąd się wzięło?

    Imiona polskie akurat łatwo znaleźć, jednak zawsze można się pokusić o takie mocno słowiańskie, których dziś się nie nadaje dzieciom – też do znalezienia na Wiki 🙂 Ja akurat jeden ród taki mam, gdzie wymyślam własne imiona, które mi się w grze na pewno nie powtórzą – nie są ani polskie, ani z innego kraju, szerokim łukiem unikam też tych generowanych przez grę. Reszta rodzin ma już polskie, „normalne” imiona. Chyba że nie są „Polakami”.

    #54876
    SimPaulina
    Uczestnik

    Ostatnio nazwałam kotkę Malina, a jej córki Poziomka i Porzeczka.

    #54888
    Evaerynth
    Uczestnik

    Ja najbardziej lubię nadawać swoim Simom imiona, które sama wymyślam i które nie istnieją w rzeczywistości. Polecam słowniki istniejących lub fikcyjnych/wymarłych języków, znajdowanie słów o znaczeniu, które pasuje do danego Sima i mieszanie tych słów tak, by wyszło imię.

    #54913
    Ravgreend
    Uczestnik

    Ja moje zwierzaki nazywam tak jak mój dobry przyjaciel nazywa swoje realne, a mianowicie koty to: kot jeden i kot dwa, psy to: pies jeden i pies dwa.

    #54920
    North
    Uczestnik
    1. Beatrycze Męczywór
    2. Alojzy Stęchły
    #56405
    Lena Jane
    Uczestnik

    Bożydar Godlewski

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 19)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.