Strona Glówna Fora INNE GRY Starsze gry The Sims Najgorsze akcesoria do The Sims 3/The Sims 2

ostatnio zaktualizowano przez Tyler 5 lat, 10 miesięcy temu
6 uczestników
5 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #54603
    Vince1994
    Uczestnik

    Jakie są najgorsze akcesoria ale do The Sims 3/The Sims 2 nie dotyczy do The Sims 4 już taki temat jest ja osobiście nie posiadam żadnych akcesorii do 3 wystarczą mi dodatki jeśli chodzi o The Sims 2 to mam wszystkie dodatki/akcesoria ale gdybym miał wybór co instalować do bym ich nie instalował nie było  wyboru instalowało się wszystko The Sims 2 Ultimate Collection.

    #54605
    Pixeel
    Uczestnik

    Wszystkie były dosyć słabe. Nie interesowałem się nimi za bardzo, bo prawie nigdy nie dochodziły w nich elementy z nową rozgrywką, a nie chciałem wydawać kasy na 50-60 nowych mebli czy ubrań, tym bardziej, że jedynym źródłem dochodów byli wtedy moi rodzice.

    Kojarzę na pewno Słodkie Niespodzianki Katy Perry do trójki i wiem, że nigdy nie użyłbym żadnych obiektów z tych akcesoriów.

    #54622
    Evaerynth
    Uczestnik

    Jak dla mnie najgorszymi akcesoriami do „The Sims 2” była „Moda z H&M”, a do „The Sims 3” akcesoria „Diesel”. W obu przypadkach nie przypadły mi do gustu ubrania tych marek przeniesione do gry.

    #54624
    Hiruko
    Uczestnik

    W TS2 nie było takich, które mi nie pasowały. A w TS3… Poza wcześniej wymienionymi akcesoriamy K.P. dodam jeszcze akcesoria samochodowe (Szybka jazda?). Dosłownie, trochę nowych pojazdów i kilka dekoracji, może po dwa łaszki na kategorię i tyle. Były strasznie ubogie, w porównaniu do pozostałych, z których regularnie korzystam po dziś dzień.

     

    #55239
    Agnes
    Uczestnik

    Najgorsze ciężko powiedzieć, ale najmniej w The Sims 2 podobały mi się akcesoria „Rozrywka rodzinna”, posiadałam wszystkie i one jakoś najmniej przypadły mi do gustu. Na temat The Sims 3 nie będę się wypowiadać, bo miałam styczność może z dwoma akcesoriami.

    #55242
    Tyler
    Uczestnik

    Najgorsze akcesoria w TS3 to były słodkie niespodzianki Katy Perry bo dochodziły  mało przydatne rzeczy których nikt raczej by nie użył w swojej rozgrywce…

    A w TS2 najrzadziej używałem chyba szyk i elegancja akcesoria.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.