Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Akcesoria Najgorsze akcesoria do TS4

ostatnio zaktualizowano przez ArtSim 4 lata, 3 miesiące temu
17 uczestników
16 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #48844
    Vince1994
    Uczestnik

    Wymienicie 5 najgorszych akcesoriów 1 to najgorsze 5 najlepsze z najgorszych i podajcie powód dlaczego są najgorsze.

    #48898
    GuruGnap98
    Uczestnik

    Oto moja lista:

    1. „Mój pierwszy zwierzak”- do tego brakuje słów, bo jest to DLC, do DLC…
    2. „Wytworne przyjęcie”- pierwsze akcesoria do TS4 i jednocześnie najbardziej ubogie. Tylko 12 obiektów w trybie budowania, niezbyt ładne ubrania oraz brak dodatkowej imprezy, a na tym się opierają akcesoria.
    3. „Romantyczny ogród”- ja osobiście nie wykorzystuje tych akcesoriów. Na dodatek chciałbym tam trochę więcej roślin, bo w końcu taka tematyka.
    4. „Fitness”- robiąc osobne akcesoria o tematyce sportowej, myślałem, że twórcy bardziej zaszaleją, bo mieli pole do popisu. Brakuje mi jakiś opasek do mierzenia tętna, charakterystycznych opasek na czoło i ręce, oraz jakiś bardziej normalnych ubrań na siłownię, a nie jakaś koszulka z bolerkiem…
    5. „Wielkie pranie”- może najgorsze nie są, ale gdy mamy specjalnie akcesoria o pralkach, to oznacza, że nie pojawią się one w innych rozszerzeniach, więc do końca serii zostaliśmy z jedną pralką i suszarką.

    Dla mnie zawartość akcesoriów powinna się znajdować w jakimś dodatku, czy pakiecie rozgrywki. Lecz to są moje marzenia, które niestety się nie spełnią.

    #49055
    Pixeel
    Uczestnik

    Dla mnie 5 najsłabszych to:

    • Mój pierwszy zwierzak – meble wycięte z dodatku, strojów zwierzakom nie zakładam, gryzonie są zrobione beznadziejnie, rozszerzenie do rozszerzenia
    • Małe Dzieci – mogło to dojść w aktualizacji, mogło to dojść w Być Rodzicem, meble nie są ciekawe, urządzanie imprezy dla małych dzieci gdy nawet nie pojawiają się  one na świecie?
    • Fitness – meble w stylu Dnia w Spa, ścianka wspinaczkowa to ostatnia rzecz, którą chciałbym zobaczyć w tych akcesoriach, ćwiczenia przed telewizorem to po prostu skopiowane animacje z podstawki i Spotkajmy Się
    • Perfekcyjne Patio – zliczając meble i ubrania jest to pakiet dodający najmniej obiektów, wanny z hydromasażem nigdy w simsach nie używałem, więc nie ma tam nic ciekawego dla mnie
    • Upiorności – choć nie są najgorsze, to jest to tak na prawdę wycięte święto z Pór Roku, tak jak gryzonie ze Zwierzaków, wyprawianie Haloween bez pór roku jest trochę bez sensu

    Reszta akcesoriów jest całkiem spoko, każde z nich posiada coś, co mi się podoba i lubię używać w grze 🙂

    #49727
    Nira
    Uczestnik

    1. Mój pierwszy zwierzak – DLC do DLC

    2. Wytworne przyjęcie – uboga zawartość

    3. Wielkie pranie – jak dla mnie pralki powinny być częścią dodatku

    4. Małe dzieci – to powinna być część pakietu rozgrywki być rodzicem

    5. Fitness – zmarnowany potencjał rozszerzenia skupiającego się na aktywności fizycznej

    #49742
    Marcin
    Uczestnik

    Według mnie najgorsze to:
    1. Mój pierwszy zwierzak – jak już wspomniano – DLC do DLC
    2.Wytworne Przyjęcie – bardzo słaba zawartość.

    #49854
    Lama owcza
    Uczestnik
    1. Upiorności – ubrania/dodatki/meble które używa się 1-2 razy, jak już ci się znudzi (co nastąpi dość szybko) zdajesz sobie sprawę, że tak naprawdę zmarnowałeś pieniądze na rozszerzenie które używasz 1 do roku
    2. Mój pierwszy zwierzak – rozszerzenie do dodatku, które zawiera po kilka ubrań, mebli i tylko kilka zwierzaki
    3. Wieczór na kręgielni – brak nowej praceli publicznej, za długa gra w kręgle
    4. Fitness – w rozszerzeniu sportowym moglibyśmy dostać więcej niż ściankę wspinaczkową
    5. Małe dzieci – jak dla mnie powinno być więcej obiektów specjalnych
    #50454
    xxKEBSONxx
    Uczestnik

    Dwa najgorsze akcesoria do The Sims 4 to:

    1. Wytworne Przyjęcie – mało mebli i ciuchów, i żadnej nowej imprezy 🙁

    2. Mój Pierwszy Zwierzak – jedna koszulka i meble ściągnięte z Psów i Kotów. Nie potrzebne akcesoria.

    #50541
    Kasiunia
    Uczestnik

    Moim zdaniem:

    1. Wytworne Przyjęcie- słabe ubrania/fryzury… liczyłam na efekt „woow”

    2. Mój pierwszy zwierzak- Najmniej przydatne. Wstrzymuję się z zakupem, tak samo jak z Małymi Dziećmi

    #50763
    MufinekQQ
    Uczestnik

    Mój pierwszy zwierzak – powinny być w Psach i Kotach, mają mało opcji, Cas jest słaby, Cap to męczenie zwierząt a tryb budowania nie powala.

    #51882
    Ayano
    Uczestnik

    Mój pierwszy zwierzak – nie mam jeszcze i nie wiem, czy chcę mieć. Te akcesoria to jakaś porażka. Może byłoby lepiej, gdyby dali inne małe zwierzątka, które można mieć w domu.

    #53021
    Evaerynth
    Uczestnik

    Akcesoria, które najmniej przypadły mi do gustu to:

     

    1. „Mój pierwszy zwierzak” – Pomijając sam pomysł wydania akcesoriów do dodatku, rozszerzenie jest ubogie i przedmioty znajdujące się w nim powinny się znaleźć już w dodatku „Zwierzaki”.

    2. „Wieczór na kręgielni” – Dla mnie tor do kręgli nie jest szczególnie interesującym obiektem, a te akcesoria wiele więcej nie wprowadzają.

    3. „Fitness” – Temat sportu możnaby wukorzystać o wiele ciekawiej.

    4. „Perfekcyjne patio” – Rzadko używam w grze wanny z hydromasażem, a obiekty z rozszerzenia średnio przypadły mi do gustu.

    5. „Kuchnia na wypasie” – Zawiódł mnie mały wybór mebli i innych obiektów.

    #53571
    SimPaulina
    Uczestnik

    1. Mój pierwszy zwierzak – to było złe zagranie ze strony EA, mam nadzieję, że już tego nie powtórzą. Wycięta część z dodatku, jeszcze bym zrozumiała, gdyby dodali papugi, węże, jaszczurki, zamiast 4 różnych tekstur dla chomika.

    2. Fitness – to powinno być w podstawie: ćwiczenia przed telewizorem czy słuchawki. Nawet moim zdaniem dobry CAS nie rekompensuje braku grywalności.

    3. Wieczór na kręgielni – może 3 ładne ubrania, brak rozgrywki, no bo ile razy można chodzić na kręgle.

    4. Romantyczny ogród – wszystko piękne i ładne, ale brak jakiejkolwiek grywalności.

    5. Wytworne przyjęcie – chociaż go nie mam, to po obejrzeniu first lookow uznaję, że nie ma tam nic wnoszącego rozgrywkę do gry.

    I jeszcze nawiasem mówiąc ciekawi mnie hejt na Upiorności. Oczywiście każdy ma swój gust i np. mi się nie podoba Mój pierwszy zwierzak, a może ktoś znajduje w nich coś ciekawego. Ja uważam, że Upiorności (pomimo wycięcia z Pór Roku) dają radę. Mimo, że Hallowen jest raz do roku, ja często organizuje to przyjęcie, uznając je za bal kostiumowy. Są nowe interakcje i fajne obiekty. Oczywiście to tylko moja opinia, którą chciałam się podzielić.

     

    #56473
    Koala
    Uczestnik
    1. Wytworne przyjęcie – użyłam chyba raz, a meble i ubrania nie są powalające.
    2. Fitness – nic mi się nie przydało oprócz słuchawek, których używam ciągle.
    3. Upiorności – użyłam kilka razy i tyle, a straszne dekoracje i ubiory nie przydają się do „normalnego” życia.
    4. Romantyczny ogród – ubrania ładne, ale nic nie wnoszą do gry.
    5. Kuchnia na wypasie – na początku sporo używałam i ładne, kolorowe kurtki.

    Niestety nie mogę się wypowiedzieć o Wielkim praniu i Moim pierwszym zwierzaku, bo ich nie posiadam.

    #56477
    Emily
    Uczestnik
    1. ?Mój pierwszy zwierzak?- co prawda nawet słodkie są te chomiki jednak DLC do DLC to przesada
    2. ?Fitness? – simowie raczej nie chodzą codziennie na siłownie więc jest to mało przydatne, a ćwiczenia przed telewizorem to zwyczajny taniec ściągnięty z Spotkajmy się. Ubrania ciekawe jednak raczej nie do codziennego użytku
    3. ?Wieczór na kręgielni? – nic ciekawego jedynie ładny strój w dziale ”na całe ciało”
    4. ”Małe dzieci” – mało opcji, kilka zabawek, ogólnie mogło to dojść w aktualizacji
    5. ”Pokój dzieciaków” – ostatecznie może być jednak nie wnosi za dużo
    #68042
    1. „Mój pierwszy zwierzak”- akcesoria do dodatku to już przesada
    2. „Upiorności” – potrzebne tylko na Halloween
    3. „Fitness” – tylko dla mnie potrzebne były słuchawki
Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 17)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.