Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Najlepszy dodatek do The Sims 4 to…

ostatnio zaktualizowano przez Glonojad 4 lata, 2 miesiące temu
12 uczestników
15 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #72264
    ArtSim
    Uczestnik

    W tym temacie pytam się o wasz faworyt wśród dodatków. Ilość dodatków jest na stan lipca 2019 czyli osiem dodatków.

     

    Ja faworyta nie mam. Myślę że albo „cztery pory roku” lub z”zostań gwiazdą”. Cztery pory roku za kalendarz ,święty ,płynne przejścia pomiędzy pogodą i ładne meble. Zostań gwiazdą za nowe miasto, karierę aktorską, umiejetność produkcji medialnej i najlepszy jak dotąd system sławy.

    #72272
    Truskawka
    Uczestnik

    Dla mnie zdecydowanie wyspiarskie życie i psy i koty oraz cztery pory roku WŻ za syreny delfiny mapę i ciuchy , PIK za psy i koty no a 4PR za kalendarz i to co ty

    #72279
    Pquest
    Uczestnik

    Moimi faworytami są: Cztery Pory Roku oraz Wyspiarskie Życie. Ten pierwszy za (uwaga, wielkie zaskoczenie xD) pogodę, bez której nie wyobrażam sobie mojej obecnej rozgrywki oraz za dobrze zrobiony system świąt. Ten drugi za cudowne otoczenie oraz za nową rasę, czyli to czego bardzo brakuje mi w rozszerzeniach do TS4.

    #72416
    Mrs. Tracz
    Uczestnik

    Na chwilę obecną Wyspiarskie Życie i Zostań Gwiazdą, chyba dwa najbardziej rozbudowane i ciekawe dodatki.

    #72418
    Hejkasz
    Uczestnik

    Miejskie Życie i Pory Roku

    #77845
    Korgiś
    Uczestnik

    Mój Ranking

    1.Uniwersytet ?

    2. Zostań Gwiazdą ?

    3.Psy i Koty ?

    4. Miejskie Życie/Spotkajmy Się ?

    5.Witaj w Pracy ?

    6.Wyspiarskie Życie ?

    7. Cztery Pory Roku ?

    #77849
    Azari
    Uczestnik

    Psy i koty najlepsze. Są tam takie fajne ubrania i oczywiście psy i koty. Super okolica i fajna nowa praca.

    #77906
    Marcin
    Uczestnik

    Według mnie najlepszym dodatkiem są Cztery pory roku. Dodaje on bardzo dużo do takiej zwykłej rozgrywki przez co staje się ona ciekawsza i mniej monotonna ze względu na różne święta i warunki pogodowe, które wpływają na nastrój naszych Simów oraz to co mogą w danym czasie robić. Dochodzą do tego świetne obiekty z trybu budowania, z których praktycznie zawsze korzystam i bardzo fajny CAS. Lubię jeszcze Zostań gwiazdą, ponieważ od moich początków przygody z serią The Sims bardzo często lubiłem tworzyć Simów, którzy stawali się sławni. Podoba mi się w nim cały system sławy, drzewko rozwoju i to, że sławę możemy zdobyć praktycznie w każdej dziedzinie simowego życia, a nie jak to bywało kiedyś, że jedynie wybierając określone ścieżki kariery.

    #78400
    ArtSim
    Uczestnik

    To ja zmieniłem zdanie i aktualnie mój ukochany dodatek to Uniwersytet. Po pierwszej rozgrywce wiem żeby brać max. 2 kursy bo simowie się nie wyrobią. Najlepiej umnie wypadła robotyka ? wszystkie ułatwienia, nowe istoty. Ja jako człowiek lubiący tworzyć się w tym zakochałem. Mamy nowe trzy kariery i dwie nowe ścieżki po klubach na studiach. Bardzo mi się spodobała machina archiwizująca ? strasznie szybko się simowie uczą. Rowerów zbytnio nie korzystałem ale też fajne. I wreszcie są trwalsze choroby i urazy gdzie mamy bandaż. Jedynie mi przez dużo ilość niekontrolowanych simów mi się strasznie tnie i psuje gra w akademikach i wszystko się zaczyna pół godziny później a simowie nie umią nic zrobić. Ale na ogół mi się podoba

    #79109
    Korgiś
    Uczestnik

    Obecnie Witaj w Pracy, teraz zbieram na Pory Roku i zobaczymy czy są takie fajne jak piszą

    #79113
    ArtSim
    Uczestnik

    @stingerjii opłaca się, a jak Ci będzie bardzo przeszkadzać pogoda to idzie kupić stację do zmiany pogody, a z ulepszenia i nawet pór roku?

    #79116
    Korgiś
    Uczestnik

    Ja je kupie jakoś w lutym/marcu przy najbliższej promocji

    #79328
    Julkaaa
    Uczestnik

    Ja bardzo lubię Miejskie Życie

    #79332
    Igloc
    Uczestnik

    Nie wyobrażam sobie rozgrywki bez „4 Pory Roku”

    #79337
    Konrad
    Uczestnik

     

    Moim zdaniem najlepsze dodatki to …

    1.Spotkajmy się – jeden dla mnie z dobrych dodatków oczywiście ma swoje wady ale sam tryb budowy i oczywiście piękna okolica wynagradza to 🙂

    2.Wyspiarskie życie – Cóż okolica jest naprawdę ładna + dodatkowe kariery które mi naprawdę się spodobały

    3.Zostań Gwiazdą – Ma swoje irytujące strony ten dodatek ale zawartość jaką oferuje jest dla mnie w sam raz (kariera aktora jest świetna 🙂 ) ale mogło być lepiej  …

    4.Cztery Pory Roku – No cóż za samą pogodę co daje ten pakiet oraz za różne święta i oczywiście tryb budowy i ładny CAS .

     

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 16)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.