Najlepszy dodatek do The Sims 4 to…

Główna Fora THE SIMS 4 Dodatki Najlepszy dodatek do The Sims 4 to…

• ArtSim
    5 miesięcy, 2 tygodnie temu #

W tym temacie pytam się o wasz faworyt wśród dodatków. Ilość dodatków jest na stan lipca 2019 czyli osiem dodatków.

Ja faworyta nie mam. Myślę że albo “cztery pory roku” lub z”zostań gwiazdą”. Cztery pory roku za kalendarz ,święty ,płynne przejścia pomiędzy pogodą i ładne meble. Zostań gwiazdą za nowe miasto, karierę aktorską, umiejetność produkcji medialnej i najlepszy jak dotąd system sławy.

Truskawka

Dla mnie zdecydowanie wyspiarskie życie i psy i koty oraz cztery pory roku WŻ za syreny delfiny mapę i ciuchy , PIK za psy i koty no a 4PR za kalendarz i to co ty

Pquest

Moimi faworytami są: Cztery Pory Roku oraz Wyspiarskie Życie. Ten pierwszy za (uwaga, wielkie zaskoczenie xD) pogodę, bez której nie wyobrażam sobie mojej obecnej rozgrywki oraz za dobrze zrobiony system świąt. Ten drugi za cudowne otoczenie oraz za nową rasę, czyli to czego bardzo brakuje mi w rozszerzeniach do TS4.

Mrs. Tracz

Na chwilę obecną Wyspiarskie Życie i Zostań Gwiazdą, chyba dwa najbardziej rozbudowane i ciekawe dodatki.

Hejkasz

Miejskie Życie i Pory Roku

stingerjii
    1 miesiąc temu #

Mój Ranking

1.Uniwersytet 😍

2. Zostań Gwiazdą 😁

3.Psy i Koty 😃

4. Miejskie Życie/Spotkajmy Się 😊

5.Witaj w Pracy 😉

6.Wyspiarskie Życie 🥱

7. Cztery Pory Roku 😡

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 miesiąc temu przez  stingerjii.
    Azari
    1 miesiąc temu #

Psy i koty najlepsze. Są tam takie fajne ubrania i oczywiście psy i koty. Super okolica i fajna nowa praca.

Misiek
    Redakcja
    1 miesiąc temu #

Według mnie najlepszym dodatkiem są Cztery pory roku. Dodaje on bardzo dużo do takiej zwykłej rozgrywki przez co staje się ona ciekawsza i mniej monotonna ze względu na różne święta i warunki pogodowe, które wpływają na nastrój naszych Simów oraz to co mogą w danym czasie robić. Dochodzą do tego świetne obiekty z trybu budowania, z których praktycznie zawsze korzystam i bardzo fajny CAS. Lubię jeszcze Zostań gwiazdą, ponieważ od moich początków przygody z serią The Sims bardzo często lubiłem tworzyć Simów, którzy stawali się sławni. Podoba mi się w nim cały system sławy, drzewko rozwoju i to, że sławę możemy zdobyć praktycznie w każdej dziedzinie simowego życia, a nie jak to bywało kiedyś, że jedynie wybierając określone ścieżki kariery.

ArtSim
    2 tygodnie, 5 dni temu #

To ja zmieniłem zdanie i aktualnie mój ukochany dodatek to Uniwersytet. Po pierwszej rozgrywce wiem żeby brać max. 2 kursy bo simowie się nie wyrobią. Najlepiej umnie wypadła robotyka – wszystkie ułatwienia, nowe istoty. Ja jako człowiek lubiący tworzyć się w tym zakochałem. Mamy nowe trzy kariery i dwie nowe ścieżki po klubach na studiach. Bardzo mi się spodobała machina archiwizująca – strasznie szybko się simowie uczą. Rowerów zbytnio nie korzystałem ale też fajne. I wreszcie są trwalsze choroby i urazy gdzie mamy bandaż. Jedynie mi przez dużo ilość niekontrolowanych simów mi się strasznie tnie i psuje gra w akademikach i wszystko się zaczyna pół godziny później a simowie nie umią nic zrobić. Ale na ogół mi się podoba

stingerjii
    5 dni, 21 godz. temu #

Obecnie Witaj w Pracy, teraz zbieram na Pory Roku i zobaczymy czy są takie fajne jak piszą

ArtSim
    5 dni, 19 godz. temu #

@stingerjii opłaca się, a jak Ci będzie bardzo przeszkadzać pogoda to idzie kupić stację do zmiany pogody, a z ulepszenia i nawet pór roku😉

stingerjii
    5 dni, 6 godz. temu #

Ja je kupie jakoś w lutym/marcu przy najbliższej promocji

Julkaaa
    10 minut temu #

Ja bardzo lubię Miejskie Życie

Przeglądasz 13 postów - 1 z 13 (wszystkich: 13)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.