Najlepszy dodatek do The Sims 4 to…

Główna Fora THE SIMS 4 Dodatki Najlepszy dodatek do The Sims 4 to…

• ArtSim
    4 miesięcy, 2 tygodnie temu #

W tym temacie pytam się o wasz faworyt wśród dodatków. Ilość dodatków jest na stan lipca 2019 czyli osiem dodatków.

Ja faworyta nie mam. Myślę że albo “cztery pory roku” lub z”zostań gwiazdą”. Cztery pory roku za kalendarz ,święty ,płynne przejścia pomiędzy pogodą i ładne meble. Zostań gwiazdą za nowe miasto, karierę aktorską, umiejetność produkcji medialnej i najlepszy jak dotąd system sławy.

Truskawka

Dla mnie zdecydowanie wyspiarskie życie i psy i koty oraz cztery pory roku WŻ za syreny delfiny mapę i ciuchy , PIK za psy i koty no a 4PR za kalendarz i to co ty

Pquest

Moimi faworytami są: Cztery Pory Roku oraz Wyspiarskie Życie. Ten pierwszy za (uwaga, wielkie zaskoczenie xD) pogodę, bez której nie wyobrażam sobie mojej obecnej rozgrywki oraz za dobrze zrobiony system świąt. Ten drugi za cudowne otoczenie oraz za nową rasę, czyli to czego bardzo brakuje mi w rozszerzeniach do TS4.

Mrs. Tracz
    4 miesięcy, 1 tydzień temu #

Na chwilę obecną Wyspiarskie Życie i Zostań Gwiazdą, chyba dwa najbardziej rozbudowane i ciekawe dodatki.

Hejkasz

Miejskie Życie i Pory Roku

Damian

Moim faworytem jest Miejskie Życie może dla tego, że mam duży sentyment

Przeglądasz 6 postów - 1 z 6 (wszystkich: 6)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.