Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Modyfikacje Najnowsza aktualizacja The Sims 4 a Mody

ostatnio zaktualizowano przez Estarie 5 lat, 5 miesięcy temu
10 uczestników
12 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #61657
    Martyna
    Uczestnik

    Cześć !

    Wczoraj aktualizowałam The Sims 4. Po aktualizacji włączyłam w grze Mody. Wchodząc w CAS zauważyłam, że nie mogę zmienić koloru włosów z Modów. Jest tylko domyślny kolor przy wybieraniu. Nawet w trybie życia nie działają pozy. Może wiecie jak to naprawić lub co mogę zrobić ? Proszę pomóżcie !

    Z góry Dziękuję !

    #61660
    Koala
    Uczestnik

    Aktualizacja zmieniła język programowania The Sims 4, więc jeśli nie masz nowej wersji modyfikacji to nie będzie działać.

    #61662
    Fiolek
    Uczestnik
    • wszystkie pliki .package działają
    • wszystkie pliki .ts4script nie działają
    • włącz mody w ustawieniach
    • jeśli nie działają tobie mody skryptowe to pobierz nową wersję

    Całe podsumowanie 😉

    #61722
    Estarie
    Uczestnik

    Też mam ten problem. Po aktualizacji, wchodząc do CAS’a i wybierając losową fryzurę pokazuje się ona na simie z podstawowym dla siebie kolorem, ale jeśli chcę wybać inny kolor jest to niemożliwe. Ikonki kolorów nie wyświetlają się prawidłowo na górnym menu. Zamiast nich jest zwykłe, srebrne pole, jak klikam na nie nic się nie zmienia. Funkcja po prostu nie działa. Smutek. Próbowałam zaktualizować plik resource, ale nie pomogło. Jeżeli faktycznie zmienił się skrypt, będę wdzięczna za podpowiedź, jak to naprawić, ponieważ żaden ze mnie mistrz komputerów.

     

    Tak to mniej więcej wygląda w stanie obecnym.

     

    Czy ktoś pomoże? :C Plis.

    #61724
    IgusPospolitus
    Uczestnik

    Mi nie działają nawet zwykłe .package, gra się nie ładuje tylko wywala błąd wczytywania 125

    #61792
    Gocha
    Uczestnik

    Mam ten sam problem, działa wszystko oprócz fryzur

    #61794
    daria361
    Uczestnik

    Dokładnie mam tak samo , ale tylko z fryzurami . U mnie podstawowy kolor to czarny i nie da się wybrać żadnego innego .

    #61795
    Chryzantem
    Uczestnik

    myślę, że Fiołek już wam wystarczająco odpowiedział. mod nie działa? wywal i sprawdź, czy twórca stworzył update. jeśli nie, to musisz na razie bez moda przeżyć 😉

    ja przed zainstalowaniem aktualizacji wywaliłam MC Command Center (jedyny mod którego używam) i czekałam cierpliwie aż stworzą nową wersję. przecież twórcy Simsów uprzedzali, że mody przestaną działać.

    #61807
    heroiinoname
    Uczestnik

    czy znacie jakieś strony z aktualizacjami modów albo takie na których można pobrać mody które działają po aktualizacji?

    #61814
    Dorotka
    Uczestnik

    Co to za nowa aktualizacja pojawiła się przed chwilą? :O

    #61821
    daria361
    Uczestnik

    Aktualizacja naprawiająca fryzury z modów

    #61826
    Martyna
    Uczestnik

    Nowa aktualizacja pojawiła się wczoraj o ok.21 i naprawiła wszystkie popsute Mody

    #61896
    Estarie
    Uczestnik

    Okey, jednego moda można wyrzucić i zaktualizować, ale aktualizowane są przeważnie mody mocno ingerujące w gre jak np. MC, mało kto aktualizuje fryzury czy ciuchy. No i nie oszukujmy się, jak się ma tysiąc fryzur i każda z nich nie działa, to ciężko nagle te tysiąc zaktualizować i odszukać ich twórców.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.