Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Blogi użytkowników Najsuper Blog Fiolka

ostatnio zaktualizowano przez Fiolek 4 lata, 11 miesięcy temu
7 uczestników
15 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #55260
    Fiolek
    Uczestnik

    bry,

    Skoro inni piszą nie tylko o Simsach tu to… dlaczego miałbym się i ja do nich ograniczać? 😀 W porównaniu do poprzedniego bloga znajdziecie tutaj wpisy nie tylko o Simsach, ale także o innych grach, moich przemyśleniach nt. technologii i innych rzeczy 🙂  Besos i dobranoc! 😀

    #55262
    Ginewra
    Uczestnik

    Już któryś raz widzę „besos”, albo słyszę „besoski”. Moda na hiszpański, czy jak? 😀

    #55267
    Fiolek
    Uczestnik

    Moda na Madzie Gessler 😀

    #55346
    Darkwish
    Uczestnik

    gesler

    #57251
    Fiolek
    Uczestnik

    A więc pora na pierwszy wpis tutaj. Oczywiście ja jestem Fiolek, więc zaczniemy od mojego narzekania 🙂 Ofiarą dziś jest… Media Expert i ich promocja za świadectwo! Postanowiłem, że kupię sobie zestaw 6, ponieważ z 85zł zostanie tylko 30. No to biorę z tej półeczki, daję do kasy – produktu nie ma na magazynie, a poza tym promocja zaczyna się od bagatela 200zł… No to okej, wezmę do tego Pory Roku, najwyżej nie kupię na Originie. Nie uwierzycie – nie ma ich w całej Polsce (a przynajmniej tak mi kasjerka powiedziała), więc nie można ich zamówić. Postanowiłem trochę zacebulować i wziąć karty do Origina za 200zł, aby zrobić sobie zestaw i kupić. Niedoczekanie moje – „Promocja nie obejmuje kart pre-paid„. I jeszcze dodała ta Pani chamsko „Było czytać regulamin na stronie!” (tja, a sama czytała 15 minut, czy może mi sprzedać te karty). I nie uwierzycie – to jest już trzeci rok z rzędu, gdzie mam problem z tą promocją! Na prawdę. Nie pamiętam co chciałem kupić 2 lata temu (ale i tak nie kupiłem, bo nie mogłem), ale pamiętam doskonale, jak w poprzednim roku poszedłem do Media Expert i chciałem wziąć Watch Dogsy 2 w wersji Deluxe czy jakiejś tam. Patrzałem na stronie – była dostępna w sklepie. Gdy przyszedłem to nie było jej w ogóle (na stronie wciąż było pokazane, że jest). Na kolejny dzień promocja nie obowiązywała, ale pomimo tego kupiłem. Podsumowując – Media Expert straciło właśnie swojego klienta. Wątpię, abym tam cokolwiek jeszcze kupił. Mam Neonet, mam RTVEuroAGD, tam mogę kupować, ale nie tutaj. A wy jaką macie o tej sieci opinię? 

    #61392
    Fiolek
    Uczestnik

    Bry,

    Dawno mnie tutaj nie było i prawdopodobnie gdyby nie odznaka to wciąż bym to miejsce omijał.

    A więc co u mnie słychać?

    • No to za 12 dni mam kolejne urodziny (kolejny rok bliżej do grobu, yeee). Z roku na rok co raz mniej się tym jaram, nie czuję już tego hype’u co kiedyś. W tym roku postanowiłem, że zaproszę kilku znajomych i sobie pogramy w planszówki, a na kolejny dzień posiedzę z rodziną. That’s all. Ale przynajmniej mam spekulacje co do prezentu i naciągane dowody żebym się czuł lepiej ?
    • Zalałem sobie podręczniki! ?? To znaczy… najpierw ktoś mi zalał szafkę wodą i miałem zniszczony angielski, ale… na kolejny dzień źle zakręciłem sok i miałem jeszcze bardziej zalany angielski, a w dodatku oberwało się również książce od polskiego i do historii. Na szczęście znalazłem gdzie mogę kupić te podręczniki w rozsądnych cenach (i odebrać na poczcie, bo gdybym wziął kuriera i gdyby rodzice się o tym dowiedzieli to zostałbym duchem). ? Przyjdą 2 dni przed urodzinami, więc zwróci mi się ta stówka szybko ?
    • Nie jestem jakimś wielkim fanem Halloween. Akceptuję to święto, czasami nawet dam cukierki jak ktoś przyjdzie, ale sam nigdy go nie obchodziłem. Za to uwielbiam w tym czasie rzeźbić dynie. ? Robię to już od 3 lat co roku i wciąż się świetnie bawię. Jeśli nie zapomnę to wrzucę tutaj zdjęcia. ? Myślę, że na Dotce (w porównaniu do innej, gorszej strony o Simsach) nikt mi nie powie, że wrzuciłem swoją twarz w internet ?
    • Pół września spędziłem w szpitalu na oddziale zakaźno-obserwacyjnym. Wirusowe zapalenie wątroby… W dodatku lekarze nie wiedzą do końca od czego to jest (znaleźli tylko przeciwciała wirusa, ale samego w sobie wirusa nie znaleziono). Miałem 2 razy robione USG, co drugi dzień pobieraną krew do xyz (hehe) fiolek, a nawet zrobili mi rezonans, który i tak nie wyszedł, bo kaszlałem i obraz był rozmazany. Łącznie w szkole nie było mnie miesiąc, a kartkówki i testy trzeba nadrobić. Ledwo co sobie radzę z materiałem, a nauczyciele już mnie poganiają do pisania zaległych sprawdzianów… No cusz… I na koniec, po dwóch tygodniach dowiedziałem się, że leżałem też z zapaleniem zatok ?

    No, i to tyle się działo w moim nudnym życiu. Besoski dla osób, które to przeczytały. :3

    #61471
    Laiczi
    Uczestnik

    Besoski z powrotem! Oby poszły w zdrowie!

    #62704
    Fiolek
    Uczestnik

    *mua gdy widzę jak pewna inna simowa strona upada*

    #62712
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Czyli to chyba zielone światło dla naszych blogów 🙂 Raczej nikt już kopiowania nie zarzuci.

    #62715
    Fiolek
    Uczestnik

    @GlossyGem Wróżbita Karol znowu miał rację ?

    A co do blogów to czekam z niecierpliwością ,?

    #62717
    Kasiunia
    Uczestnik

    U mnie w mieście wszystko ok. Wręcz Pani mi pomogła z dodatkiem „Pory Roku”

    Zamówiłam chyba z 2-3 tyg. wcześniej na ich stronie z odbiorem i płatnością w sklepie. Oczywiście w dniu premiery status wysyłki: „Przyjęto” i tyle.

    Zadzwoniłam do ME w moim mieście, Pani mi anulowała tamto zamówienie i zaproponowała, że odłoży mi grę. 🙂

    #62718
    Fiolek
    Uczestnik

    @Kasiunia Akurat chcąc nie chcąc zamówiłem Zostań Gwiazdą z Media Expert i tym razem nie było już problemów 😉

    #62821
    Fiolek
    Uczestnik

    Kto też ogląda Familiadę? ?

    #62822
    Fiolek
    Uczestnik

    @Glossygem Brawo! ??

    #62828
    MychQQQ
    Uczestnik

    Oglądałam familiadę 😀

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 16)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.