ostatnio zaktualizowano przez cd ?? 5 lat temu
5 uczestników
10 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #66214
    cd ??
    Uczestnik

    Cześć! Witam was na moim blogu!

    Zobaczycie na nim przede wszystkim moje rozgrywki z TS3 i TS4 ! 😀

    Mam nadzieję, że wam się spodoba!

    Zacznę od perypetii rodziny Lada. Pierwszy post wrzucę albo jutro albo dzisiaj wieczorem.

    Enjoy 😀

     

     

    #66215
    Scarlet Rain
    Uczestnik

    Czekam <3

    #66218
    dzidziak86
    Opiekun forum

    W takim razie i ja czekam na to, żeby poznać losy rodziny 🙂 Pozdrowienia!

    #66223
    cd ??
    Uczestnik

    Cześć! Jak mówiłam, zaczynamy przygodę z rodziną Lada! (TS3)

    Gdyby ktoś tej rodziny nie kojarzył mam dla was krótką legendę dotycząca familii:

    Damian Lada – blondyn, niepracujący tatuś, który marzy aby wychować aż piątkę dzieci do wieku nastolatka 🙁

    Liliana Lada – jego żona, brunetka z koczkiem, pracoholiczka, która uwielbia sprzątać i pracować w domu poprzez laptopa. Kiedyś myliłam ją z Tori Kimurą

    Przemek Lada – najstarszy syn Damiana i Liliany, jego cechy wskazują, że niezły z niego podrywacz 😉 Lubi uprawiać sport.

    Klementyna Lada – do niedawna ( 😀 ) najmłodsza córka Damiana I Liliany. Lubi malować i jest bardzo schludna. To Kasia Langerak z TS2 (zaskoczenie level hard)

    Zelda Mae – siostra Liliany i ciotka dzieciaków.  Blondynka z kwiatem na głowie. Chciałaby zostać gwiazdą rocka, lubi dbać o ogród i znaleźć drugą połówkę (bo jest stara 😛 )

    ZANIM ZACZNIEMY:

    Wow! Jestem zaskoczona tym małym, ale bardzo miłym odzewem w stronę bloga , bardzo dziękuję wam @Scarlet Rain    @dzidziak86

    Więc oto ja, jedząca jeszcze świąteczną kolację zapraszam serdecznie do czytania!

     

    Już od pierwszych dni rodzina Lada postanowiła nie stać za „Ladą” (haha żarciki na początek) i podszkolić się w umiejętnościach.

    Klementyna po zmywaniu naczyń postanowiła namalować nowy obraz, Liliana, która pracowała w biznesie postanowiła podszkolić swoją logikę i charyzmę, a Zelda potrzebowała nowych akordów, aby polepszyć jej ocenę pracy.

    Przemek poza zarywaniu do dziewczyn lubi poćwiczyć, a Damian przygotowywał nowe posiłki, a nawet ulepszył kilka obiektów!

     

    -O! Sąsiad w samych majtoszkach! Nie mogę oderwać wzroku!

    FUN FACT: Ich sąsiedzi to Bunch’owie 😀 (o których będzie trochę później)

    Przemek bardzo szybko dogadywał się z rówieśnikami. Często spotykali po szkole w swoich domach. Jego najlepszym przyjacielem został jedyny w swoim rodzaju – Ethan Bunch! Wpadła mu tez w oko jego siostra – Lisa. Obecnie się lubią, Lisa uwielbia jego wysportowanie i poczucie humoru! Myślicie, czy między nimi coś zaiskrzy? 😉

    Ostatnio nawet zaprosiła go do domu najpopularniejsza dziewczyna w szkole – Holly Alto! Tylko teraz nie wiem czy Przemek był bardzo niezadowolony z propozycji, czy po prostu nie zjadł śniadania? 😐

    Ten Nick w tle ?

    Młodzi tak spędzili świetnie ze sobą czas, że nastała noc i policja zgarnęła go i podwiozła do domu!

    Ochrzan od matki muahahaha >:D

    Natomiast Klementyna nie miała wielu przyjaciół, prawie żadnych (lubiła tylko swojego misia 🙁 ) często spędzała czas na sprzątaniu domu, czasami wychodziła połowić ryby.

    Pewnego dnia Damian zrobił krok do przodu i zaproponował żonie powiększyć rodzinę, nie był  to idealny pomysł, bo w domu jest już taki harmider na kolejnego dzieciora, ale się im udało. Jednak Lilianie było smutno, bo… była na urlopie płatnym i nie mogła pracować. Umówiła się ze swoim szefem i powiedziała mu o ciąży. Jedno spotkanie przerodziło się w zaufanie i przyjaźń.

    Kto zgadnie kto jest jej szefem? 😀

    Ciąża narastała:

    Damian był szczęśliwy!

    Liliana urodziła… przywitajmy nowego członka rodziny – Irenkę!

    FUN FACT: Kiedy Liliana rodziła, przyszła w odwiedziny moja babcia Irenka 😀 (haha oryginalnie)

    ???

    A co u Zeldy??

    Praktycznie nic  wiele interesujących rzeczy!

    Podszkoliła się w gitarze, zainteresowała się wędkarstwem (mała Klementynka idzie w ślady ciotki XD), pielęgnowała ogródek, poznała nowych ludzi i zdobywała awanse. Ostatnio zainteresowała się swoim współpracownikiem Christophel’em Steel’em! Według mnie pasują do siebie (jak on i Jamie Jolina!) . Postaram się jak najszybciej ich połączyć i wyprowadzić Zeldę z domu. (Będę tez ukazywać jej przygody więc spokojnie 🙂 )

    Kilka dni później nastały „grupowe urodziny” 😀 . Niby ten dzień był szalony, ale wszyscy zachowywali się jak na co dzień: Klemcia sprzątała, Liliana pracowała, a Zelda szukała czegoś do zjedzenia.

    Urodziny Trójcy Świętej! 😀

    Nowy Ty, nowa ja! – zmiana stylu Przemka i Klemci

    + Plus nowa fryzura

    Ciekawe co wyrośnie z tej Irenki?

    Damian, dumny tata rozwija jej umiejętności! 🙂

    No to co… Koniec na dziś! Mam nadzieję, że zostaniecie razem ze mną, aby śledzić perypetie rodzinki Lada! Na koniec przygotowałam dla was perełki rozgrywki i żegnam się z wami niczym wnerwiona Liliana z nad komputera.. Paaa!

     

    -UGA BUGAA!!!

    Ooo.. Słodziutka Klemcia ?

    Mhm pyszna surówka.. Tak Damian uduś się i nie połykaj tej sałaty! muahahaha >:D

    #66225
    cd ??
    Uczestnik

    Uff.. to było ciężkie.. 😀

    Zaczęłam o 19:45, skończyłam o 21:28 z lekkimi poprawkami!

     

    #66229
    cd ??
    Uczestnik

    Jutro po południu wleci metamorfoza rodziny Lada! Postaram się zmienić, aby ich styl został taki sam np. Zelda nadal będzie nosiła egzotyczny wzór.

    Do zobaczenia jutro !

     

    #66230
    Kizix
    Uczestnik

    Ooo fajne

    #66237
    Scarlet Rain
    Uczestnik

    Właśnie sobie przypomniałam, dlaczego m.in. nie gram już w TS3 – wszyscy mają takie same twarze 😛

    Planujesz jakoś namieszać, czy raczej spokojne życie?

    Jest szansa na coś z TS4?

    #66243
    cd ??
    Uczestnik

    @Scarlet Rain

    Właśnie się zastanawiam nad Czwórką, ale jeszcze nic nie zdradzam 😛

    A jeśli chodzi o rodzinę Lada, mam już kilka pomysłów na ich życie, ale będę te zmiany wprowadzała stopniowo.

    #66256
    Hejkasz
    Uczestnik

    ostatni raz widziałam te postacie w 2014 roku :O, fajnie do nich powrócić.

    #66263
    cd ??
    Uczestnik

    Hej!

    Wrzucam ten post jeszcze raz, podziękujcie mojemu internetowi 🙁

    Dziś zobaczycie większość stroi rodziny Lada! Zapraszam!

    Kobitki:

    Faceci:

     

    Mam dla was niespodziankę! W niedalekiej przyszłości pokażę wam moją prywatną rozgrywkę w TS4! Ostatnio pomieszało się też w rodzinie Lada, ale o tym dowiecie się tez wkrótce 🙂

    Tradycyjnie mem na koniec postu 😀

    Paaa!

     

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.