Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Problemy techniczne nie moge zrobic tortu

ostatnio zaktualizowano przez Dana 4 lata, 9 miesięcy temu
5 uczestników
15 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #71762
    Werka
    Uczestnik

    pewnego dnia chciałam zrobic urodziny mojej simki klikam na lodówke i przeglądam cały spis dań i nie widziałam wogule tortu… Naprawiłam gre i dalej nie ma co mam zrobic ? Pomoże ktoś ? Byłabym bardzo wdzieczna za pomoc

    #71764
    ArtSim
    Uczestnik

    Ja nic takiego nie miałem ,albo nie widziałem. Jak ja chciałem zrobić tort to użyłem kokosowego i był. To pewnie błąd aktualizacji.

    #71775
    Dana
    Uczestnik

    @ArtSim – to nie jest błąd aktualizacji!

    @Werka – to jakiś błąd w Twojej grze. Jeżeli w grze masz jakieś mody to wyjmij je na pulpit komputera (i nie wkładaj ich z powrotem!).

    Z gry w Moich Dokumentach usuń plik localthumbcache.package, następnie napraw grę na Origin. Gdy skończy się naprawa, wejdź doi gry i sprawdź, czy nastąpiła poprawa. Jeżeli nie to przenieś te rodzinę do innego domu i tam sprawdź.

    Pozdrawiam. 🙂

    #71794
    Werka
    Uczestnik

    po naprawieniu gry weszłam do gry i mozna było tort zrobic lecz gdy wyłaczyłam gre i włozyłam mody to juz nie było tego tortu :C co mam zrobic ?

     

    #71798
    ArtSim
    Uczestnik

    Najwidoczniej jakiś mod ma błąd.

    #71799
    Werka
    Uczestnik

    a jak sprawdzic ktory ?

     

    #71800
    Hejkasz
    Uczestnik

    A Mcc jest już>?

    #71805
    Werka
    Uczestnik

    nie mam zielonego pojęcia :C

     

    #71806
    ArtSim
    Uczestnik

    Ka przed południem sprawdzałem i jeszcze nie było

    #71807
    Caroline
    Uczestnik

    MCCC 6.3.2 jest aktualny.

    #71808
    Werka
    Uczestnik

    a dał by ktos rade mi podesłac linka do mccc?

     

    #71826
    Dana
    Uczestnik

    Werka przeczytaj mój poradnik i według niego uporządkuj mody i CC: https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Poradnik-Jak-sie-pozbyc-bledow-w-grze-i-problemow-z-modami/m-p/7197126#M1863

    Mody/CC możesz sprawdzić tylko w jeden sposób, wkładając po parę sztuk do gry i sprawdzając, jak po ich włożeniu gra się zachowuje.  Robisz tak ze wszystkim modami, ale pamiętaj – po parę sztuk, te zepsute całkiem usuwasz z gry.

    Jeżeli nie chcesz mieć w przyszłości problemu z modami, oraz obiektami CC to zrób sobie porządek w folderze mod, jak pokazałam to w poradniku.                                      Dodatkowo: gdy pobierasz jakieś mody/CC do gry musisz mieć pod ręką strony, z których je pobierałaś, żeby łatwo znaleźć ich aktualizacje i zamienić na zaktualizowane w grze (te zepsute usunąć, a pobrać zaktualizowane).                             Tu masz stronę MC Command Center:  https://www.patreon.com/mccc_deaderpool , a tu bezpośrednie pobieranie: https://deaderpool-mccc.com/#/releases

    I ważne!: zawsze trzeba czytać opisy pod modami/CC oraz daty ich utworzenia/aktualizacji. Jeżeli nie znacie języka angielskiego i nie potraficie w żaden sposób przetłumaczyć stronę z modami/CC to lepiej ich nie pobierajcie, gdyż mogą wam całkiem zepsuć rozgrywkę, a wtedy będziecie musieli na nowo instalować grę.

    Warto też nauczyć się rozpoznawać różnice pomiędzy modami, a CC (w drugiej części mojego poradnika) , bo to bardzo istotne dla gry.

    #71829
    Caroline
    Uczestnik
    #71872
    Werka
    Uczestnik

    pobrałam mccc i przyszło powiadomienie związane z plikiem lastexception ? co z tym zrobic ?

    #71873
    Caroline
    Uczestnik

    Możliwe, że jakiś mod jest nieaktualny.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 16)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.