Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Akcesoria Nowe akcesoria!

ostatnio zaktualizowano przez ArtSim 4 lata, 2 miesiące temu
4 uczestników
6 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #78853
    Korgiś
    Uczestnik

    Właśnie czytałam o nowych akcesoriach do budowy małych domków . Premiera już 21 stycznia! PS. Błagam EA nie zepsujcie akcesorii o szydełkowaniu.

    #78857
    Ginewra
    Uczestnik

    Rozumiem, że to ma być temat o akcesoriach z 21 stycznia, a nie modły błagalne, by szydełka dobrze wyszły? 😀

    #78858
    Korgiś
    Uczestnik

    i to i to bo to temat o nowych akcesoriach a nowe akcesoria to te domki i szydełka

    #78861
    ArtSim
    Uczestnik

    Nawet nie wiemy czy to będzie główny temat. Może EA skupi się na innym rękodziełem i będzie tak samo – z ekologii temat zamieniono na pralki?

    #78868
    Ginewra
    Uczestnik

    ArtSim – ale przynajmniej dostałeś ekologiczne pralki ręczne! A TEGO NIE BYŁO W POPRZEDNICH CZĘŚCIACH!!!

    😀

    Myślę, że nie będzie tak źle, bo tu wybraliśmy od razu i tematykę, i główne „działanie”, a przy Praniu mieliśmy te głosowania rozbite. Szkoda tylko, że rękodzieło będzie jedno i macie, cieszcie się.

    #78879
    Igloc
    Uczestnik

    Nie wiem czy tylko ja, ale raczej nie kupuję akcesoriów, a jak już to czaję się na promocję. Szkoda płacić 50 zł za kilka gratów i ubrań, choć czasem tak mi się podobają. Kiedyś akcesoria były za 30 zł. Ahh ta chciwość…

    #78977
    ArtSim
    Uczestnik

    @Igloc jakieś 0,5 simomaiaków nie kupuje. A akcesoria za 30 zł były z tego co wiem w the sims 3, lecz te czasy już minęły 🙁

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.