Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Nowe zajęcia pozaszkolne…

ostatnio zaktualizowano przez Safia 5 lat, 1 miesiąc temu
6 uczestników
5 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #62570
    Mariq
    Uczestnik

    ?Hejka! Dzisiaj grając sobie w czwórkę zauważyłam nowe zajęcia pozaszkolne z dodatku Zostań Gwiazdą.?

     

    To tak:   Chciałam żeby moja simka(nastolatka) podjęła prace. Potem patrze a tam jakaś ikona prosto z teatru wzięta. No to klikam i czytam o co chodzi i wyczytałam można  brać udział w przedstawieniach(czy coś).

    Chociaż tak dokładnie to jeszcze nie wiem o co chodzi bo jeszcze nie sprawdzałam ?

     

    ?Chciałam się spytać czy o tym wiedzieliście i czy graliście już w jakiś przedstawieniach a jeżeli tak to jak wrażenia i czy wam się spodobało…

    Ja muszę koniecznie dać mojej simce ale czekam aż dorośnie mi mała bo bardziej wolałabym dać to dziecku…

     

    POZDRAWIAM ???

     

    #62574
    Ginewra
    Uczestnik

    „Moje” dzieci (nie nastolatki) chodzą na takie zajęcia, jednak nie jest to nic ciekawego – ot, wychodzą 30 minut po powrocie ze szkoły, wracają i mają się nowych kwestii nauczyć. Żadnych zarobków, rzecz jasna, żadnych też dodatkowych przedmiotów (np. strojów, czy umiejętności). Przedstawień nie widziałam, iść z dzieciakami nie można i chyba (bo jeszcze nie dotarły do „wspaniała z ptaszkiem/fajką”) kariera zatrzymuje się na 3 poziomie i na 4 wejdą dopiero, jak podrosną. Mogę mieć tylko nadzieję, że u nastolatków się to rozkręci 🙂

    #62578
    Mandraghora
    Uczestnik

    Wow! Nie wiedziałam, że coś takiego jest. Dzięki 🙂

    #62583
    Shmancy Nancy
    Uczestnik

    To jest kółko teatralne, ale nic nie ma tam ciekawego.

    #63543
    SimPaulina
    Uczestnik

    Co piątek dzieci grają w przedstawieniu, jeśli rodzic lub ktoś z rodziny jest na parceli to pojawia mu się interakcja „obejrzyj występ” czy coś w tym stylu. Oczywiście nie muszę wspominać, że simy udają się tam jak do pracy w zwykłej karierze, czyli po prostu znikają na jakąś godzinkę 😉

    #64424
    Safia
    Uczestnik

    Już bardziej rozbudowanie jest harcerstwo. Ale niestety zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży to jedna wielka porażka.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.