Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Często zadawane pytania O co chodzi z tymi odznakami?

ostatnio zaktualizowano przez Juenti 3 lata, 9 miesięcy temu
3 uczestników
4 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #82784
    Juenti
    Uczestnik

    Cześć,

    Dopiero wczoraj założyłam sobie tu konto i zauważyłam, że wiele osób ma zdobyte te odznaki na profilach. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co z nimi chodzi i za co się je zdobywa?

    Z góry dziękuje

    #82787
    Hiruko
    Uczestnik

    Część zdobywasz dzięki swojej aktywności na stronie (te okrągłe), pozostałe za uczestnictwo i osiągnięcia w konkretnych wydarzeniach, które się tutaj odbywają (te przypominające medale).

    #82789
    Juenti
    Uczestnik

    A mogłabyś powiedzieć które za co (z tych z aktywności)?

    #82791
    Pquest
    Uczestnik

    (usunęło mi mój poprzedni komentarz po edycji >_<)

    Gdy najedziesz na daną odznakę wyświetla Ci się jej nazwa. Po niej bardzo łatwo jest się domyślić co jest za co. A jeśli nadal niewiele Ci to mówi to tu masz dokładny opis każdej z nich:

    • Komentator – odznaka za komentowanie wpisów na stronie
    • Forumowicz – odznaka za udzielanie się na forum
    • Ankieter – odznaka za wypełnianie ankiet znajdujących się pod nawigacją strony
    • Autor Bestsellerów – odznaka za tworzenie wątków na forum
    • Kinomaniak – odznaka za oglądanie filmów/reklam na stronie. O ile dobrze pamietam, za ich oglądanie miało się otrzymywać bonusy np. monety na profil. Jednakże coś po drodze chyba poszło nie tak i ostatecznie twórcy DotSim nie wprowadzili tej funkcji.
    • Magnes Towarzyski – odznaka za powiększanie społeczności DotSim. Na profilu masz specjalny link. Jeśli ktoś zarejestruje się z niego to Twój postęp w tej odznace się zwiększy.
    • Miłośnik DotSim – odznaka za codzienne logowanie na stronę

    To by było na tyle jeśli chodzi o zwykłe odznaki. Poza nimi są jeszcze specjalne – medale. Otrzymujesz je za konkretne czynności wykonane na stronie np. wygranie Zdjęcia Miesiąca, zalogowanie się o północy itd.

    #82792
    Juenti
    Uczestnik

    @pquest Dzięki

     

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.