Strona Glówna Fora INNE GRY Starsze gry The Sims O fanboyach/fangirlach The Sims 3

ostatnio zaktualizowano przez Buszujący w Zbożu 5 lat, 3 miesiące temu
4 uczestników
5 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #62664

    Stworzyłem ten temat, żeby porozmawiać jakim wręcz kultem jest otaczana trzecia część gry The Sims oraz o charakterystyce członków tej sekty.

     

    Definicja słowa „fanboy/”:

     

    Fanboy/Fangirl – Osoba, która nie zauważa żadnych wad w np. książce, filmie, jakiejś marce itp. i gloryfikuje tę rzecz oraz uważa, że inne rzeczy tego typu, którym jest „obiekt kultu” są o wiele gorsze w przeciwieństwie do tej rzeczy. Czasem przemienia wady tej rzeczy na zalety, a czasem przedstawia tę wadę jako drobiazg. Wszystko byle by tylko ludzie sobie nie daj Boże pomyśleli, że to coś ma jakieś wady. O nie, nie, nie! Skądże!

    #62666
    ASTRA
    Uczestnik

    Najlepszy przykład : MLB FANGIRLS

    XDDDDDDD

    #62667
    Fiolek
    Uczestnik

    co

     

    Bardziej bym się spodziewał takiego tematu o The Sims 2, a nie TS3 xD
    Poza tym wciąż nie za bardzo rozumiem co ten temat ma wnieść do tego forum :v

    #62701
    Vince1994
    Uczestnik

    Ja tam lubię zarówno The Sims 4 jak i The Sims 3, obydwie gry są fajne, po prostu jestem fanem gry.

    #62722

    Ogółem będziemy robić sobie takie porównanie The Sims 3 do The Sims 4 i będziemy demaskować kłamstwa jej psychofanów dopóki się temat nie wyczerpie, a kiedy tak się stanie jedna osoba pisze pogrubionymi wielkimi literami następny temat i dyskutujemy dalej o kolejnym aspekcie tych części. Takie oczywistości jak np. wampiry tutaj nie wystąpią :P. Miałem już od początku wydania czwartej części dosyć fanboyów i fangirlów, którzy opryskują jadem ludzi, którzy lubią Czwórkę i uważają, że tacy „śmieszni i żałośni” ludzie nie mają prawa opinii i głosu. Będziemy też dawać jakieś przykłady z forów o Simsach (polskich bądź angielskich).

    #62723

    CAS/STWÓRZ SIMA

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.