Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Błędy, sugestie i prośby Błąd – Obserwowane tematy

ostatnio zaktualizowano przez Cold 6 lat temu
3 uczestników
3 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #48193
    Cold
    Uczestnik

    Witam 🙂

    Dzisiaj zauważyłem, że zniknęły tematy, które obserwuję (a raczej, które obserwowałem). Ponadto nie mogę obserwować kolejnych, które bym chciał. Nie wiem, czy był poruszony taki temat i czy coś było w tej kwestii wyjaśniane, więc postanowiłem napisać.

    To jakiś błąd, tymczasowy brak obserwowania, czy coś innego? A może w innym miejscu jest ten przycisk do obserwowania?

     

    #48199
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Hej @cold 🙂 Usunęliśmy możliwość obserwowania tematów, ponieważ generowało to dużą wysyłkę e-maili. Pracujemy nad alternatywnym rozwiązaniem, które będzie powiadamiać Was o takich rzeczach na stronie. Możesz dodać temat do ulubionych i wchodzić z niego ze swojego profilu, dzięki czemu zawsze będziesz mieć go pod ręką. 🙂

    #48204
    Hiruko
    Uczestnik

    @Cold Faktycznie, oko zniknęło i zostało tylko „Dodaj do ulubionych” :/ Nie było u mnie wielu wątków w obserwowanych, bo raptem kilka, ale teraz jest zupełnie pusto.

    @Karol Wysyłkę e-maili? Przecież można było odchaczyć tę opcję. Zajęło mi to, co prawda, kilka postów, ale nawet ja znalazłam tę opcję xD

    #48212
    Cold
    Uczestnik

    Rozumiem. Dzięki za odpowiedź 😉

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.