Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Pogaduszki Oferta wspólnego grania

This topic contains 1 uczestnik and has 0 odpowiedzi.
1 uczestnik
0 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #83409
    Inez
    Uczestnik

    Cześć!

    Od miesięcy miałam układ z pewnym facetem, że on ma dostęp do mojego origina, na którym są gry, których szukał, natomiast ja mam dostęp do jego, bo chciałam pograć w Simsy 4 a ma on prawie wszystkie dodatki. Niestety, ostatnio zmienił hasło i nie przyznaje się do tego. Nie bolałoby mnie to tak, gdyby nie to, że gram wielopokoleniową rodziną, ale jeszcze żadną nie grało mi się tak dobrze jak obecną :c

    Niestety, ja mam naprawdę dużo wydatków (jestem studentką) i mój budżet nie pozwala mi na zakupowanie dodatków, więc mam ofertę dla paru osób – wiem, że na 100% znajdą się osoby, które również nie mają pieniędzy na zakup wszystkich dodatków a z miłą chęcią pograłyby. Tak więc wpadłam na pomysł by stworzyć jedno konto, na którym będzie grać parę osób. Wydaje mi się to lepsze niż proszenie Was, intrygujących nieznajomych, o poratowanie i podawanie hasła do Origina 😀

    Aby mieć do niego dostęp trzeba kupić chociaż jeden jakikolwiek dodatek. Ja dopilnowałam by nie było możliwości „przywłaszczyć” sobie konta i zmienić hasło, więc żadnych problemów nie będzie.

    Żeby nie było, że ja chce żerować na innych – sama oferuje już na start The Sims 4 Edycje Kolekcjonerską i Witaj w Pracy. Zainteresowane osoby zapraszam niżej, mam nadzieję, że nawzajem sobie pomożemy <3

    ~Inez

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.