Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Pakiety rozgrywki Pakiety z miastami wakacyjnymi

ostatnio zaktualizowano przez Tokusa 5 lat, 10 miesięcy temu
13 uczestników
12 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #52128
    Pixeel
    Uczestnik

    Jak wszyscy wiemy, dodatek z podróżami do czwórki się nie pojawi, zamiast tego dostajemy pakiety rozgrywki z miastami wakacyjnymi. Z jednej strony jest do rozdrabnianie, z drugiej niesie nowe możliwości, np. w trójce wszystkie miasta były podobne, wszystkie skupiały się głównie na grobowcach, w dwójce za to na wypoczynku. Dzięki rozdzieleniu w czwórce podróży na pakiety dostaliśmy Granitowe Kaskady, które służą głównie do odpoczynku oraz Selvadoradę, która stawia na przygodę i poznawanie obcej kultury. Kolejna miejscówka może być zupełnie inna, jak myślicie, czy wyjdą jeszcze jakieś pakiety rozgrywki z miejscami wakacyjnymi? Jeśli tak, czego byście sobie życzyli?

    Wiele osób mówi o plaży, ale ja wolałbym dostać taki morski świat w dodatku, żeby był wielki i możnabyło w nim zamieszkać, tak jak w Islo Paradiso.

    Za to w kolejnym wakacyjnym pakiecie rozgrywki chciałbym zobaczyć jakąś miejscówkę z hotelami 🙂

    #52131
    alicja
    Uczestnik

    To ma sens 😀 Ja również chciałabym zobaczyć „taki morski świat”. Od zawsze fascynowały mnie szerokie wody i to, co pod nimi jest, więc byłoby świetnie. Hotele są też spoko pomysłem, po ostatniej plotce nawet się na nie trochę przygotowałam. Generalnie to chciałabym, jak większość jakąś plażę, albo przynajmniej możliwość pływania w morzu. Albo jakąś typową wieś z gospodarstwami, ale to już inny temat. I w sumie mimo to, że mamy już Selvadoradę, to chętnie zobaczyłabym coś w stylu trójkowego Champs Les Sims.

    #52146
    Xardy
    Uczestnik

    Ja bym chciał zobaczyć w takim pakiecie wyspę (i nie taką malutką jak w Windenburgu tylko taką dużą). Nie wiem jakaś stylizowana Hawajami. Chciałbym też by w takim czymś dodali ukulele (jeden z moich ulubionych instrumentów).

     

     

    #52161
    SimPaulina
    Uczestnik
    • Ja chciałabym górskie miasteczko, w którym byłaby możliwość jazdy na nartach, a latem (o ile wyjdą pory roku 😀 ) możnaby chodzić po górach.
    • Drugi wakacyjny świat, o którym marzę to tropikalna wyspa. Marzą mi się kąpiele w oceanie, możliwość surfowania i opalanie.
    #52172
    Eper
    Uczestnik

    Z tym górskim miasteczkiem, to małe są szanse. :L

    #52180
    Hiruko
    Uczestnik

    Przydałoby się, by weszły ze dwa: morskie i górskie. Hotele wtedy idą w pakiecie i niech to nawet będzie jakiś wakacyjny pakiet rozgrywki, a nie dodatek. Nie wymagajmy od tak wielkiej firmy za wiele, bo znowu nas zawiodą. Ale, szczerze mówiąc, ja bym to widziała i tak dopiero po czymś pogodowo-kalendarzowym. W końcu góry to przedewszystkim się z czymś zimowym kojarzą, a wiosno-lato mamy non-stop wszędzie :/

    #52500
    agathea
    Uczestnik

    W sumie zgadzam się z powyższym i nie. Mi brakuje takiego typowego urlopu, wypoczynku, nawet gdzieś w mieście nad basenem – fajna byłaby możliwość opalania się przez sima tak jak w 3 i oczywiście pływania w wodach poza basenami. Z drugiej strony góry i rajskie wyspy już były, fajny był pomysł z dżunglą bo to coś czego do tej pory nie było a teraz? nie wiem… może safari i lwy, tubylcy w lepiankach 🙂 Albo Antarktyda i Eskimosi 😀 Chciałabym żeby nas czymś zaskoczyli.

    #52833
    Evaerynth
    Uczestnik

    Myślę, że pojawi się jeszcze przynajmniej jedno miejsce wakacyjne, bo w drugiej i trzeciej części serii były po trzy i nie sądzę, żeby w czwartej części, która będzie miała więcej dodatków, było ich mniej. Jeżeli chodzi o typ wakacyjnego miejsca, to nie będę oryginalna – marzy mi się nadmorska okolica, najlepiej tropikalna (ale niekoniecznie!).

    #53226
    MufinekQQ
    Uczestnik

    Ja chciałabym jakiś plażowy świat, w którym byłyby hotele, można by nurkować, surfować, opalać się, budować zamki z piasku itp.

    Chciałabym jeszcze jakieś zimowe otoczenie (chociaż są pory roku) w którym można by chodzić po górach, zjeżdżać na nartach i robić inne zimowe rzeczy.

    Fajna byłby też Egipt taki jak w trójce, tylko byłoby jeszcze więcej opcji.

    I coś czego jeszcze nie było. Fajnie by było gdyby nas czymś zaskoczyli.

    #53238
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    Hmm, ja bym osobiście chciała jakieś miasto z kajakami, jeziorkiem, jaskiniami (gdzie można coś zbierać). Raczej coś takiego nie wyjdzie, ale warto pomarzyć

    #53244
    Rika
    Członek

    Mnie za to w ogóle nie marzy się nadmorska okolica. 😀 Chciałabym coś inspirowanego Azją. Może żeby były tam jakieś świątynie, a wśród miejscowych mnisi albo coś na rodzaj gejsz? Wyobrażam sobie możliwość badania obcego alfabetu, gorące źródła, sztuki walki albo może umiejętność kaligrafii (z opcją wykaligrafowania sobie co się zechce, a potem możliwością powieszenia tego na ścianie)? 😀

    #53248
    Milah.
    Uczestnik

    A może by tak zamiast morza i plaży pójść bardziej w stronę gór? Cały czas słyszę tylko o kąpieli w wodzie, a co złego jest w górskiej wspinaczce, w zjazdach narciarskich? Albo snowboardzie? 😀 Oj, brakuje mi w tym momencie Wakacji z pierwszej odsłony gry. Każdy mógł się udać albo tam, gdzie panowało lato i był basen, albo do lasu (co zresztą lubiłam z tego wszystkiego najmniej), albo właśnie tam, gdzie była zima i były cuda. 😀

    #53250
    Tokusa
    Uczestnik

    Ja bym była bardzo wdzięczna za plażę, morze, coś nadmorskiego ogólnie. Na górach mi nie zależy aż tak, chociaż nie przeczę- najlepiej by było jakbyśmy mieli do wyboru skakać z gór do morza 😛 (to zabrzmiało głupio ale no, chodzi mi o dwie lokacje).

    Też jak Rika, bardzo bym chciała coś związanego z Azją. W trójce to właśnie lubiłam najbardziej 😀

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.