Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Papcio mróz

ostatnio zaktualizowano przez Mandraghora 5 lat, 7 miesięcy temu
2 uczestników
4 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #60219
    m4rtynk4
    Uczestnik

    Witam, mam takie jedno pytanie odnośnie postaci Papcio Mroza. Moja simka ma z nim dzieci. Dzieci dorastają, simka się starzeje a on jak był staruszkiem tak nadal nim jest, dodam ze ma już 110 dni. Czy on jest nieśmiertelny?:D

    #60316
    Mandraghora
    Uczestnik

    Czy masz go wprowadzonego do rodziny? Jeżeli tak to wg Simspedii:

     Poza tradycją Klemens funkcjonuje jako zwykły miastowy. Można się z nim pobrać i mieć dzieci. Wtedy na jego miejsce przyjdzie nowy Papcio Mróz o identycznym wyglądzie i cechach.

    Więc raczej powinien w końcu umrzeć. Jeżeli nie, to raczej niekoniecznie. Ale najlepiej będzie jak sprawdzisz i napiszesz jak to w końcu  działa 🙂

    #60318
    m4rtynk4
    Uczestnik

    Tak, sim jest wprowadzony do rodziny od dawna. Jest mężem mojej simki i ojcem jej dzieci.W tej chwili ma 127 dni, zielony pasek przy jego wieku się w ogóle nie uzupełnia. Tak wiem że jego miejsce jako Papcia Mroza zajmie inny sim. Będę grać dalej i dam znać:D Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam, myślałam że to jakiś błąd. Dzięki za odpowiedź!:)

    #60319
    m4rtynk4
    Uczestnik

    A i jedna rzecz jeszcze, Papcio Mróz po włączeniu do rodziny nazywa się Wojciech Żubr. Może to coś zmienia.

    #60369
    Mandraghora
    Uczestnik

    Ciekawe to. 😉 Liczę na dalszą relację, co z panem Żubrem.

    W razie co, możesz się zawsze pozbyć się zbyt długowiecznego sima. Pokój bez drzwi nie zawodzi. 😛

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.