Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Blogi użytkowników Paulina pogrywa z życiem

ostatnio zaktualizowano przez cd ?? 5 lat temu
2 uczestników
25 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #58479
    SimPaulina
    Uczestnik

    Sul sul!

    Postanowiłam założyć bloga, na którym podzielę się z Wami moją rozgrywką z czwóreczki. Gram wieloma rodzinami na jednym sejwie. Są to zarówno rodziny z podstawki, jak i stworzone przeze mnie. Początkowo grałam na długim życiu, niedawno przełączyłam na normalne dzięki czemu lepiej mi się gra i jest widoczny postęp.

    Do zobaczenia wkrótce z porcją informacji o mojej rozgrywce ?

    Pozdrawiam wszystkich ?

    #58491
    SimPaulina
    Uczestnik

    No dobrze, zaczynam! Na dobry początek rodzina Lothario-Kaliente 🙂 Nie grałam nimi od samego początku gry, dopiero po czasie włączyłam ich do swojej historii. Teraz są dla mnie jedną z ważniejszych rodzin i filarem rozgrywki. Minęło już kilkadziesiąt simowych lat… Don romansował ze wszystkimi paniami Kaliente po kolei. Pomimo oporów przed zobowiązaniami ostatecznie postanowił związać się z Diną. Zaraz po ślubie okazało się, że świeżo upieczona pani Lothario jest w ciąży. Moje zaskoczenie było ogromne, bo… urodziły się trojaczki!

    Początki były naprawdę trudne. Dobrze, że z młodym małżeństwem mieszkała jeszcze babcia Katrina i jakoś przeżyliśmy. Filip i Julka (lubię polskie imiona nawet przy zagranicznych nazwiskach) ciągle płakali, tylko Michał był oazą spokoju. Dzieci rosły, lata mijały, a w małżenśtwie Dona i Diny wiało nudą. Nikogo nie zdziwi więc fakt, że Don postanowił poszukać rozrywki i znalazł ją w ramionach… Kasandry Ćwir! Owocem romansu jest Antoni, o którego istnieniu Dina nie ma pojęcia. Chłopiec mieszka z Kasandrą i 3 kotami w San Myshuno. Ale o Ćwirach w następnym poście.

    Don osiągnął szczyt kariery kulinarnej, Dina jest na 9 poziomie miksologa, Katrina osiągnęła szczyt kariery muzyka. Dzieci rosły i stały się nastolatkami. Filip odziedziczył po ojcu skłonność do romansów. Aktualnie spotyka się z Zuzią, ale to tylko kwestia czasu, kiedy namieszam w ich życiu. Julka jest artystką i pragnie zostać wybitnym muzykiem. Gra na skrzypcach i śpiewa. Myślę, że w przyszłości będzie dużo występować na ulicach San Myshuno, a także zajmie się malowaniem i pisaniem. Spotyka się z Piotrkiem Panchakes. Chyba nie będę jej nigdzie zatrudniać gdy dorośnie, będzie „wolnym strzelcem”. Michał jest przeciwieństwem brata i jest bardzo rodzinny. Chce stworzyć szczęśliwą rodzinę. Spotyka się z Karoliną Janiak. Ale czy Karolina nie pasowałaby bardziej do Filipa? W końcu też pragnie romansować…. Zobaczymy niebawem.

    Don długo nie wytrzymał i poszukał kolejnej kochanki, którą okazała się młodziutka krytyk sztuki Iga Nowak. Zostawił jej piękną pamiątkę – Marcelinkę. Nie mogę się doczekać, co wyrośnie z połączenia ich genów. Aktualnie chcę, żeby Don miał jeszcze jedno dziecko. Zastanawiam się z kim. Mam dwie kandydatki – Edytę i Maję… Chcę też znależć Dinie kochanka, w końcu coś jej się należy od życia.

    Katrina jest sędziwą staruszką. Nadal pracuje. Najbardziej dumna jest ze swojej wnuczki, która poszła w jej ślady. Pewnie zastanawiacie się co u Niny? O tym wkrótce. Załączę również kilka zdjęć z rozgrywki.

    Pozdrawiam i do zobaczenia wkrótce!

    #58492
    SimPaulina
    Uczestnik

    Piękne początki małżeństwa Lothario

    #58493
    SimPaulina
    Uczestnik

    Michał i Filip

    #58495
    SimPaulina
    Uczestnik

    Julcia

    #58496
    SimPaulina
    Uczestnik

    Kasandra i Don

    #58497
    SimPaulina
    Uczestnik

    Filip w dzieciństwie

    #58498
    SimPaulina
    Uczestnik

    Michał

    #58499
    SimPaulina
    Uczestnik

    Jula

    #58500
    SimPaulina
    Uczestnik

    Nastoletnie życie

    #58501
    SimPaulina
    Uczestnik

    Julia

    #58502
    SimPaulina
    Uczestnik

    Iga i Don

    #58503
    SimPaulina
    Uczestnik

    „Rodzinny” wypad do Selvadorady podczas Dnia Wypoczynku 🙂

    #58584
    SimPaulina
    Uczestnik

    Cześć 🙂

    Dzisiaj opowiem trochę o Landgraabach i Ćwirach.

    Malcolm, gdy tylko skończył szkołę zaczął spotykać się ze starszą od niego Niną Kaliente. Wkrótce okazało się, że Nina jest w ciąży. Młodzi wzięli ślub, a na świat przyszedł Kacper. Malcolm pracuje w karierze przestępcy i prawie wypełnił aspirację. Do końca brakuje mu tylko bycia świadkiem czyjejś śmierci. Nina pracuje jako sportowiec, mimo, że jest leniwa 😉 Zawsze strasznie się męczy 😀 Oprócz Kacpra, mają jeszcze dwójkę dzieci – Nikodema i Weronikę. Nancy i Geoffrey rozwijają swoje kariery  i są już na wysokich szczeblach kariery przestępczej i tajnego agenta. Na razie żadne z nich nie wybiera się na emeryturę. Generalnie Landgraabowie są trochę nudni, ale mam już pomysł jak trochę u nich namieszać.

    Ćwirowie mieszkają nadal w swojej willi. Mortimer jest już u kresu życia. Żałuję, że nie zdążę wypełnić mu aspiracji. Mortimer był dziennikarzem na najwyższym szczeblu kariery. Napisał mnóstwo książek. Bella jest tajną agentką na najwyższym szczeblu kariery. Kasandra po nawiązaniu romansu z Donem Lothario została zmuszona przez matkę do wyprowadzki do San Myshuno. Tam urodziła synka Antosia i sprawiła sobie kotkę, która wkrótce urodziła dwa cudne kociaki. Kasandra jest zatrudniona w karierze muzyka, ale oprócz tego maluje obrazy i wypełnia już drugą aspirację. Zamierzam z niej jeszcze zrobić pisarkę. Być może nawiąże kiedyś jeszcze jakiś romans, ale nie zamierzam jej z nikim pobierać. Jej relacje z rodziną są średnie. Aleksander jest politykiem. Założył rodzinę z Dorotą Nowak. Dorota i jej rodzice to była pierwsza rodzina, którą stworzyłam w grze. O Nowakach więcej w kolejnym poście. Dorota jest siostrą Igi, z którą Don ma dziecko. Olek i Dorota mają dwójkę dzieci – Konstancję i Franka. Dorota pracuje w karierze astronoma. Zobaczymy co przyniesie los tej rodzinie już niedługo.

    Do zobaczenia w kolejnym poście 🙂

    #58585
    SimPaulina
    Uczestnik

    Katrina i Nikodem

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 26)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.