Strona Gl贸wna Fora SPO艁ECZNO艢膯 Pogaduszki Piszemy tekst piosenki ?

ostatnio zaktualizowano przez Evaerynth 4 lata, 8 miesi臋cy temu
5 uczestnik贸w
6 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #72158

    Jak tytu艂 m贸wi b臋dziemy pisa膰 tekst do piosenki. Oto zasady:

    • Najpierw musimy wsp贸lnie zdecydowa膰 w jakim j臋zyku j膮 napisa膰 (polski b膮d藕 angielski). P贸藕niej dajemy propozycj臋 o czym b臋dzie, jaki b臋dzie tytu艂 i kto 艣piewa piosenk臋 – kobieta czy m臋偶czyzna.
    • Ka偶da zwyci臋ska propozycja b臋dzie pisana przez uczestnik贸w zabawy.
    • Propozycje, kt贸re nie wygra艂y ostatnim razem b臋d膮 mia艂y szanse zosta膰 zrealizowane p贸藕niej, je艣li wygraj膮 g艂osowanie.
    • Tekst piosenki musi oczywi艣cie przestrzega膰 regulaminu DOTsim.
    • Jedna osoba pisze jeden wers.
    • Refren jest pisany tylko jeden raz i nie mo偶e by膰, zbyt d艂ugi. Je艣li jaka艣 osoba uzna, 偶e czas, by czas sko艅czy膰 zwrotk臋 i zacz膮膰 refren, kt贸ry zosta艂 ju偶 wcze艣niej napisany po prostu napisze „[refren]”.

     

    Je艣li o czym艣 zapomnia艂em to wspomnijcie o tym w komentarzach. 呕ycz臋 mi艂ej zabawy. ?

    #72160
    ArtSim
    Uczestnik

    Fajny pomys艂. Ja bym wola艂 m臋偶czyzn臋, po polsku, ale nie wiem jak膮 tematyk臋?

    #72161

    zgadzam si臋 z ArtSim i mo偶e co艣 chwytliwego tylu M臋skie granie?

    #73115
    xxKEBSONxx
    Uczestnik

    Ja bym stworzy艂 co艣 w stylu wakacyjnego hitu lub jaki艣 hymn graj膮cych w serie The Sims

    #73116
    ArtSim
    Uczestnik

    A mo偶e we藕miemy jak膮艣 piosenk臋 z The Sims jak np Spotykamy si臋 znowu co idzie zagra膰 na gitarze w czw贸rce lub bardziej ukryte jak piosenka „Plumbob (prowadzisz mnie przez mrok)” z opisu-historii聽 plakat贸w zespo艂u Bara-Bara

    #73119
    xxKEBSONxx
    Uczestnik

    @ArtSim Te偶 dobry pomys艂

    #73272
    Evaerynth
    Uczestnik

    Jestem za piosenk膮 po polsku, mo偶e m臋ski wokal i jaki艣 weso艂y tekst?

Musisz by膰 zalogowany, aby odpowiedzie膰 na ten temat.