Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Problemy techniczne POMOCY! zepsute mody

ostatnio zaktualizowano przez Didi 3 lata, 11 miesięcy temu
2 uczestników
1 odpowiedź
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #82144
    Jacek
    Uczestnik

    cześć.

    od wczoraj mam straszne problemy z modami.

    a więc grałem sobie jeszcze przedwczoraj i wszystko było dobrze. wczoraj ściągnąłem kilka modów i nagle moje simy oszalały.na pierwszy rzut oka wszystko okej, ale gdy odpala się edycje postaci lub zaczyna rozgrywkę ich wygląd zmienia się na taki jak na zdjęciach.próbowałem już:

    -usunięcia nowych modów

    -skanowania w Mod Conflict Detector i Sims 4 Tray (nic nie wykrywa, żadnych błędnych lub popsutych modów, za równo przed jak i po zainstalowaniu tych nowych)

    -opcji „napraw” w origin

    -przeglądałem także CC u każdego sima w programie sim4studio, w którym wszystkie rodziny wyglądają normalnie

    mam ściągnięty mccc więc jak tylko zaczyna się rozgrywkę wyświetla się opis, że jest jakiś błąd ale niestety nie pokazuje z czym konkretnie. wszystkie mody mam od lat i nie było z nimi żadnych problemów. nie wiem jak to naprawić, to dla mnie bardzo ważne, przeszukałem już większość internetu, na grupkach fejsbukowych kilka osób napisało, że mają ten sam problem ale nie wiedzą co robić. pls help.

    …minęło parę godzin, zrobiłem jeszcze kilka rzeczy:

    -szukanie problemu w last exeption, dzięki czemu usunąłem przedawniony mod na teleportacje

    -usunięcie wszystkich modów ze skryptami

    -odinstalowanie i ponowne zainstalowanie całej gry

    -usunięcie save’ów

    -próba stworzenia nowej rodziny, niestety jest taki sam problem. nie działają żadne włosy, skórki, brwi, wszystko wygląda jakby nakładało się na siebie.

    i dalej nic

    bardzo proszę o pomoc. wstawiłem na imgur zdjęcia, żeby móc pokazać co się u mnie dzieje:

    View post on imgur.com

    View post on imgur.com

    View post on imgur.com

    View post on imgur.com

    View post on imgur.com

    View post on imgur.com

    View post on imgur.com

    View post on imgur.com

    View post on imgur.com

    View post on imgur.com

    #82182
    Didi
    Uczestnik

    Wywal wszystkie mody, łącznie z mccc, bo to on najczęściej psuje co się da :/ Jeśli masz synchronizację Origin włączoną, możesz spróbować wyczyścić jego pamięć podręczną.  Jak to nie pomoże, możesz spróbować dezinstalacji całej aplikacji łącznie z grami. Samo „odinstaluj” niewiele da, w takich wypadkach musisz wszelki ślad po apce w kompie, usunąć ręcznie, potem uruchomić kompa ponownie itd… jeśli to nie pomoże, to zgłoś błąd do EA i przeszukaj uważnie ich forum, często są tam rozwiązania na podobne problemy 🙂

    Ps. To co chcesz zatrzymać, włóż do osobnego folderu, spakuj i przenieś gdzieś, aby w razie co mieć backup 😉

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.