Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Pomożecie mi w wyborze?

ostatnio zaktualizowano przez kapselek 5 lat, 10 miesięcy temu
8 uczestników
13 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #54583
    ohansam
    Uczestnik

    Hej! Mm problem, planuje sobie kupić dodatek do TS4 i zaintrygowało mnie kilka, ale nie wiem który wybrać.

    Myślałem napewno nad Witaj w Pracy, Psy i Kory, Być rodzicem, Ucieczka w Plener, Przygoda w Dżungli lub poczekać do premiery Cztery Pory roku, i kupić właśnie to. To jak? Który mi polecacie?

    #54584
    ASTRA
    Uczestnik

    Tu raczej Ci nikt nie pomoże, bo każdy ma swoje zdanie na temat wyboru, po prostu posłuchaj siebie 🙂

    EDIT : Źle napisałam PO PROSTU

    #54586
    Julia
    Uczestnik

    Według mnie najlepiej poczekać aż będą przeceny xD Są nawet do -50% 🙂 Ale zależy jaką lubisz rozgrywkę : z wychodzeniem z domu, z karierami, z siedzeniem w domu… Możesz sobie porównać 🙂

    #54588
    ohansam
    Uczestnik

    Szczerze najbardziej lubię rzeczy które dodają jakąś rozrywkę xD. TS4 znudziło mi się dosyć szybko, ponieważ nie miałem tam zbyt wiele do roboty, dopóki nie kupiłem Życie w Mieście (coś takiego już zapomniałem)

    #54589
    ASTRA
    Uczestnik

    @ohansam Miejskie Życie 🙂

    #54590
    ohansam
    Uczestnik

    Mh, dokładnie xD Ah, ta moja zawodna pamięć

    #54594
    Pixeel
    Uczestnik
    • Zależy co lubisz, Witaj w Pracy dodaje kariery, każda się po pewnym czasie nudzi, detektyw jest mocno zbugowany, sklepy, które działają słabo i kosmitów o których szkoda mówić.
    • Psy i Koty dla miłośników zwierzaków jak najbardziej, ale interakcje ze zwierzakami wykonukemy kilka razy dziennie, więc jest to raczej średnie urozmaicenie rozgrywki.
    • Ucieczka w Plener dodaje bardzo ładny świat i podoba mi się bardziej od Selvadorady ze względu na klimat i meble, ale rozgrywki nie ma tam zbyt wiele
    • Przygoda w Dżungli dodaje nową kulturę i umiejętność. Nowe aspiracje i cechę bodajże. Oprócz tego możemy zwiedzać świątynię, zdobywać i sprzedawać artefakty, są klątwy i nowa postać nadnaturalna – kościotrup więc z tych dodatków, które wymieniłaś, najbardziej polecałbym ci ten.
    #54595
    ohansam
    Uczestnik

    Okej, jako że mam już Miejskie Życie, oraz Spotkajmy się które urozmaiciły mi grę nową rozrywką i pięknymi meblami, a z tego co napisałaś, wnioskuję że lepiej zaczekać do Czterech Pór Roku, cóż, dzięki xD

    #54597
    Pixeel
    Uczestnik

    @ohansam sory, nie umiem czytać, myślałem, że nie masz Miejskiego Życia xD Już edytowałem swój wpis

    #54598
    ohansam
    Uczestnik

    Spk, właśnie troche się zdziwiłem więc tego, ale nie szkodzi xD

    Ostatecznie kupię Selvadorade, na dzień dziecka trochę dostałem to będzie mnie stać jeszcze na Pory Roku, nieźle xD Potem prawdopodobnie kupie Psy i Koty bo chce na starość wyprowadzić swoją simkę na jakieś odludzie, gdzie założy sklep zielarski

    Jak ja lubię planować życie sowich simów aż do śmierci

    #54599
    Krychu
    Uczestnik
    1. Siema wydajesz mi się spoko myślę że najlepsze rozszerzenia do simsów to 4 pory roku, witaj w pracy, miejskie życie, psy i koty, pokój dzieciaków, być rodzicem, zabawa na podwórku, wampiry
    #54634
    Evaerynth
    Uczestnik

    Zależy, jaką lubisz rozgrywkę. Ja na Twoim miejscu poczekałabym pewnie na „Cztery Pory Roku”, bo zapowiadają się fajnie. A z tych rozszerzeń, które są już wydane polecam „Witaj w pracy” – nowe, otwarte kariery, kosmici, nowe miejsce (planeta Sixam).

    #54638
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    Ja osobiście polecam kupić ucieczkę w plener, bo po 1 jest tańsza, drugie możesz jeździć na urlopy i rozbić obóz (dopiero gdy będziesz miała ucieczkę w plener kup przygodę w dżungli, bez tego pierwszego nie będziesz miała kilku super obiektów).  Możesz poczekać do promocji i kupić witaj w pracy, a co do pór roku radzę poczekać na first looki

    #55170
    kapselek
    Uczestnik

    Ja polecała bym ci być rodzicem poniweaż dodaje nowe ciekawe interakcje rodzinne albo   psy i koty.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.