Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Pomysły na Aktualizacje

ostatnio zaktualizowano przez Meiren 3 lata, 11 miesięcy temu
7 uczestników
12 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #70411

    Witam. Chciałbym się Was spytać jakie aktualizacje najchętniej byście widzieli w The Sims 4 oraz jakie macie na nie pomysły? Czekam na Wasze odpowiedzi. ?

    #70412

    Osobiści chciałbym zobaczyć w niedalekiej przyszłości aktualizacje z orientacjami (Nieważne jakie masz poglądy – proszę nie wszczynać dramy w odpowiedziach). Skoro już mieliśmy aktualizacje z gender i aktualizacje dodającą kilka rzeczy związanych ze społecznością LGBTQ+, to czemu, by nie zrobić aktualizacji z orientacjami seksualnymi? Uważam, że to dość dziwne, że każdy Sim jest tak naprawdę panseksualny i może flirtować z każdą płcią bez żadnego dyskomfortu. Nie mam zbytnio pomysłu w  jaki sposób można by ustawić daną orientację Simowi, ale najprawdopodobniej w CASie bądź byłoby to kompletnie losowo, gdy dany Sim wejdzie w wiek nastoletni (Bo niestety orientacji się nigdy nie wybiera).

    #70416
    ArtSim
    Uczestnik

    Moje pomysły:

    • Samochody i.otwarty świat
    • Edycja światów i tworzenie nowych
    • Animacje włosów (tak wiem że jest na to mod)
    • Nowe kariery np.: strażak , fryzjer
    • Rozwinięcie zarejestrowania simów w urzędzie w formie poleceń i wybór z jakiej kategorii  (można by było parę)np.: malarz, kucharz, informatyk
    #70417

    Co do otwartego świata – niestety jest to mało prawdopodobne, żeby kiedykolwiek dodali. Wymagało, by to naprawdę wiele pracy i zachodu, by to dodać, a po za tym gracze ze słabszymi komputerami mogliby się już pożegnać z graniem w czwartą część.

    #70418
    • Owłosienie – tego naprawdę mi brakuję w Czwartej części i mam nadzieję, że wkrótce je dodadzą.
    • Piercing – tak samo jak w Dwójce. Naprawdę chciałbym osobną kategorię akcesoriów, gdzie moglibyśmy wybrać daną część ciała, która mogłaby być ozdobiona wybranym kolczykiem
    #70421
    Michael
    Uczestnik

    Włosy same rosną i trzeba chodzić do fryzjera by zostały skrócone i powróciły do początkowej fryzury 😀

     

     

    #70425

    Wut?! Czy ja o czymś nie wiem? Czy to żart czy prawda, bo ja naprawdę długo nie grałem w Simsy.

    #70427

    Oczywiście – włamywacze i straż pożarna. To jest, to co ludzie najbardziej chcą, ale EA:

    a) Pracuję wciąż nad tym, tak jak było z małymi dziećmi, które potrzebowały sporo czasu, by zostać dopracowane i dodane,

    b) Wciąż jeszcze nie wzięli się do roboty za to.

    #70457
    Claymora
    Uczestnik

    Aktualizacja mogłaby w końcu dotyczyć chemii między simami, brakuje mi tego strasznie. Wiem, że mod w tej sprawie jest tworzony – lecz wolałabym mieć to wewnątrz gry.

     

    I nie powiem tęsknię za NPC’am, które urozmaicały trochę rozgrywkę – piszę tu o straży pożarnej, policji gdy było za głośno oraz włamywaczach (agentom niewiele brakuje do tej fuchy, ale są tylko w jednym otoczeniu, więc… to za mało).

     

    #71399
    daj.mi.spać
    Uczestnik

    Mi w TS4 napewno brakuje

    1. otwartego świata i samochodów
    2. Wspomnień
    3. Sterowania zwierzakami (wiem jest mod)
    #71402
    ArtSim
    Uczestnik

    Chciałbym wprowadzić aktualizację mojego wpisu:

    • Wybór albo otwartego świata, albo zamkniętego ale z dwójki
    • Kupne ubrania
    • Wizyty u fryzjera i dentysty
    #82501
    Lidia
    Uczestnik

    Hej odświeżę trochę temat. Ostatnio trochę budowałam i okazało się że nie da się zrobić platformy. Chciałam zrobić kuchnie na podwyższeniu, ale nie da się tego zrobić. Jest sposób z usuwaniem podłogi, ale wtedy są latające drzwi. Wiecie o co chodzi 😉 zastanawiam się czy da się komuś przedstawić gdzieś swój pomysł tak żeby to mogli przeczytać i wziąć pod uwagę? Fajnie by było gdyby dodali w aktualizacji taką opcję

    #82502
    Meiren
    Uczestnik

    Ja przyznam, że chciałabym mieć możliwość wysłania Sima do lekarza, jak ma jakieś symptomy choroby 😀 Nie mówię tutaj o poważnych chorobach, bo to być może byłoby za wiele jak na samą aktualizację, ale np kiedy Sim ma bóle głowy, kręci mu się w głowie, ma zatrucie pokarmowe itd to jedynym rozwiązaniem jest zażyć lekarstwo kupione za pomocą pc albo przespać ten czas i się zregenerować. A przecież w dodatku „Witaj w pracy” jak się wybiera karierę lekarza, to tacy pacjenci normalnie się w klinice pojawiają, więc czemu Simy, którymi się gra, nie mają takiej opcji?

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.