Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Pogaduszki Pomysły na rozgrywkę…

ostatnio zaktualizowano przez Luna101 5 lat temu
6 uczestników
5 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #64458
    cd ??
    Uczestnik

    Cześć wszystkim! 🙂

    Zwracam się do was z wielką prośbą. Otóż moja rozgrywka w Simsach zawsze wygląda tak samo: tworzę sima/simkę, buduję mu/jej dom, dostaje codziennie awansy, poznaje miłość życia, mają szczęśliwe dzieci itd..

    Chciałabym w końcu rozpocząć coś, w co będę grała z uśmiechem na twarzy. Więc.. jak wy prowadzicie rozgrywkę? Czy stawiacie sobie jakieś wyzwania w grze, czy gracie z kodami? Mam nadzieję, że podsuniecie mi jakiś pomysł, co mogłabym zrobić w Simsach.

    PS. Obecnie prowadzę Legacy Challenge (3 pokolenie) I tak.. wiem że istnieje masa challenge’y, które mogłabym spełnić, ale większość już zagrałam 🙁

    #64461
    Hejkasz
    Uczestnik

    Dodaj simom jakąś Fabułę – Zdobywaj wszystko co dochodzi w Dodatkach itp.

    #64467
    ASTRA
    Uczestnik

    Generalnie polecam zrobienie takiej fabuły typu : Mąż zdradza żone z jakąś napompowaną laską i * to zależy od cb * dziecko może zostać przez niego i jego kochankę porwane i ta kochanka może posunąć sie do zabójstwa ojca. Wtedy glonojad * wybaczcie XD * bedzie szantażować matke, pomimo szantażu i tak zabije matke, następnie niech nastolatek / -tka ucieknie i zostanie kimś sławnym * o ile masz Zostań Gwiazdą *

    Polecam, Olexandra ?

    #64506
    Hiruko
    Uczestnik

    Jak nie mam pomysłów na rozgrywkę, to przeglądam listę osiągnieć, których jeszcze nie mam, i skupiam się na jednym lub kilku.

    Czasem też zostawiam simów na dzień lub dwa (gdy robię obiad lub biorę kąpiel) i kontynuuję wg. ich kaprysów.

    #64518
    Mandraghora
    Uczestnik

    Ja lubię grać rodzinami już stworzonymi przez twórców gry. Próbuję kierować ich losy zgodnie z ich aspiracjami, cechami i wcześniejszymi historiami. W ts4 niestety przeszłość simów nie jest zbyt rozbudowana, jednak czasem ich plany na życie są lekkim wyzwaniem. Jak np. utrzymać skłócone stosunki między siostrami Fyres, kiedy ja zawsze dotąd grałam samymi simami, którzy nie mieli negatywnych relacji?

    #65184
    Luna101
    Uczestnik

    Możesz dorzucić trochę pikanterii i akcji, jeśli masz dość tego samego 😉 Na przykład rozwody, zdrady, wyjedź na jakąś ciekawą wycieczkę do jednej z krain wakacyjnych, zamień jednego (lub więcej simów) w postacie nadnaturalne.

    Też fajnym urozmaiceniem jest gwałtowna zmiana stylu sima jak i jego domu 🙂 Możesz albo przebudować dom, albo wyprowadzić się do nowego?

    Zmień pracę simom (jeśli masz odpowiednie dodatki to na kariery otwarte) Dobrym rozwiązaniem też jest zwiedzić wszystkie sekretne krainy dostępne w grze (np. Krainę w tym drzewie z Wierzbowej Zatoczki lub grozę w Oazie Zdrój) Nieglupie jest też polecenie w kosmos ?

    Możesz też pobrać mody, które urozmaicają rozgrywkę – np. Slice of Life

    Wiem, że trochę data, ale mam nadzieję, że coś Ci podpowiedziałam ?

     

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.