Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Pomysły na święta

ostatnio zaktualizowano przez Flowerlady 5 lat, 10 miesięcy temu
3 uczestników
3 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #56787

    Niestety w dodatku Cztery Poru Roku domyślnie są tylko trzy święta, więc pomyślałem, że byłoby warto zapełnić niektóre puste luki waszymi pomysłami na święta. Napiszcie jakie logo wybrać, tradycje, motyw dekoracji jeśli święto wymaga dekorowania, czy jest to dzień wolny od szkoły i pracy, jakiego dnia i w jaką porę roku się odbywa i jak się nazywa. Czekam na wasze pomysły. ?

    #56788
    Hejkasz
    Uczestnik

    Wielkanoc i Wszystkich świętych, wiosna i jesień. Myślę że bardziej ty pobaw się opcjami i wybierz sama co można robić. Mój simka jest rezydentką wiec mam takie coś w stylu dzień chwały mojej simki itp. Pozmieniałam wszystko dodałam 2 święta w zimie – wigilię i boże narodzenie te 2 dni się od siebie różnią. W lato mam święto wypoczynku/wakacji. W wiosnę nie dzień miłości lecz walentynki. Usunełam święto dziękczynienie bo w Polsce się go nie obchodzi jak w Ameryce i zamieniłam je na Halloween, bo z nim mam poniekąd odczynienie. Mam tyle świąt bo nie chce ich dużo bo się znudzą ale możesz dodać świeto podróży w którym nie robi się nic innego jak bierze się urlop/wyjeżdża do rodziny/parku.

    #56798

    Hmmm… jestem chłopakiem… Na przyszłość nie radzę sugerować się awatarmi użytkowników określając ich płeć, a tak po za tym kliknięcie na awatar lub nazwę nie gryzię i pomaga uniknąć takich niezręcznych sytuacji. Poza tym dziękuję za podesłanie pomysłów. Może niektórych użyję w swojej rozgrywkę.

    #57493
    Flowerlady
    Uczestnik

    Święto ognia ostatniego dnia lata 😉 Ogniska i grille 😉

    Moja simka jest ogrodniczką więc na wiosnę dostała swój dzień ogrodnika. Jak masz zwierzaki, to zrob dzien zwierzat, moze dodaj tez dzien dziecka 1 dnia lata, dzien taty czy dzien mamy 😉

     

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.