Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Problemy techniczne Błąd po aktualizacji

ostatnio zaktualizowano przez Lusio 3 lata, 4 miesiące temu
4 uczestników
6 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #86996
    Lusio
    Uczestnik

    Cześć, mam taki problem po ostatniej aktualizacji, a mianowicie w grze usunęło mi wszystkie łóżka z parceli, a gdy chcę je wstawić pokazuje mi komunikat na czerwonym tle ,,błąd wywoływania skryptu”. Nie wiem jak to naprawić. Dodam jeszcze, bo może to istotne –  mam trochę sporo modów, ale jeszcze wczoraj wieczorem (dzień przed zaktualizowaniem) wszystko działało bez problemu. Proszę pomóżcie, bo nie chciałabym tracić obecnej gry, którą prowadzę :/

    #86989
    Kaps
    Uczestnik

    Wygląda to na problem związany z modami, czy te łóżka były pobrane z Internetu? Jeśli tak to prawdopodobnie ich twórcy muszą je teraz zaktualizować. Musisz sprawdzać, czy pojawiły się jakieś nowe wersje tych modów w sieci.

    #86990
    Lusio
    Uczestnik

    Właśnie nie. Wszystkie łóżka były z podstawowej wersji gry

    #86997
    Dana
    Uczestnik

    1. Wyjmij z gry folder Mods – i nie wkładaj go do niej z powrotem, bo masz w nim zepsute mody/lub i obiekty CC.

    2. Z folderu gry (Dokumenty>Electronic Arts>The sims 4) usuń plik localthumbcache.package – jest to plik pamięci tymczasowej – zapisuje błędy gry. Odtworzy się (już bez zapisanych błędów), po ponownym włączeniu gry.

    3. Napraw grę na Origin.

    4. Włącz grę i sprawdź ją bez modów/CC. Jeżeli łóżka powrócą na miejsce to wyjdź z gry bez zapisywania.

    5. Zrób kopię gry.

    6. Teraz możesz sprawdzać mody, które masz na pulpicie w folderze Mods – wszystkie zepsute mody musisz usunąć do kosza, a na ich miejsce wyszukać aktualizacje.

    7.  Jak to zrobić? – przeczytaj uważnie Poradnik:

    https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Poradnik-Jak-sie-pozbyc-bledow-w-grze-i-problemow-z-modami/m-p/7197126#M1863

    Pozdrawiam.

     

    #87066
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Hej @Lusio! Połączyłam oba Twoje pytania w jeden temat oraz przeniosłam do odpowiedniego działu. Zmieniłam również tytuł tak, aby lepiej odpowiadał Twojemu pytaniu. Pozdrowienia!

    #87124
    Lusio
    Uczestnik

    Ok, dzięki wszystkim

    #87431
    Lusio
    Uczestnik

    Pomogło zaktualizowanie basemental drugs, dzięki wielkie

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.