POPSUTE WSZYSTKO W DOMU

Główna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze POPSUTE WSZYSTKO W DOMU

 • nolcanol
  4 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Czy da się jakoś zapisać tak dom, że mając popsute zlewy, toaletę, pobierając go z galerii będzie to nadal popsute? Bo zapisałam taki, pobrałam go sobie na inną działkę a tam wszystko naprawione i czyste 🙁

  Damian
  4 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Na to wygląda że się nieda lecz chyba po wpisaniu testingcheats true i razem z wciśnietym shift’em podczas klikania na blat/zlew to można w ten sposob zabrudzic/zepsuć (?)

  [*to zdanie pod wzgledem gramatycznym nie ma sensu no ale pisze to o 2 w nocy xD*]

  nolcanol
  4 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Damian właśnie w ten sposób można tylko zabrudzić, zepsuć nie. A chodzi o to, że fajnie by było, pobierając taki dom, mieć go na parceli z popsutymi rzeczami. Ale widzę, że lipka z tym będzie 🙁

  Dana
  4 miesięcy, 1 tydzień temu #

  nolcanol – To nie jest możliwe. 🙂

  Musiałabyś mieć w grze stare obiekty CC z łazienek: umywalki, wanny, ale wtedy tylko one miałyby ten problem i dotyczyłyby on tylko Twojej gry.

  Aktualizacja oraz nowy dodatek zwiększył ilość tzw. slotów w wannach, zlewach, toaletach dla syren.

  I w tym momencie wszystkie obiekty CC oraz mody, które mają stare sloty/interakcje na nich, czyli zostały stworzone przed aktualizacją,  są zepsute.

  Jedynie, jak wyżej napisał Damian , gdy zabrudzisz sprzęty w domu, możesz je zapisać w takim stanie do Galerii i wtedy każdy gracz –  gdy je pobierze – będzie miał je zabrudzone w grze, gdyż ta interakcja została stworzona przez EA i znajduje się we wszystkich grach.

Przeglądasz 4 posty - 1 z 4 (wszystkich: 4)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.