Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Problemy techniczne Postęp historii istnieje?

ostatnio zaktualizowano przez Oskar 5 lat, 4 miesiące temu
6 uczestników
7 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #61563
    Milah.
    Uczestnik

    Hej, kochani!

    Piszę tutaj z taką sprawą…
    Ostatnio byłam z wizytą u jednej z moich rodzin w Simsach, patrzę, czy mają przyjaciół, czy są forever alone – widzę Katrinę Kaliente!
    Ale ale…
    Katrina Kaliente przyjęła nazwisko Rowell. Po długich poszukiwaniach zauważyłam, że w skrzyni niegranych Simów jest rodzinka o tym samym nazwisku, jednakże u samej Katriny nie widziałam, by ich znała.

    Nie jest to dla mnie problem ani nic, jednak jeśli to jakiś magiczny błąd czy postęp gry… to chciałabym wiedzieć. 😀
    Mieliście podobną sytuację?

    xxx

    #61565
    Mandraghora
    Uczestnik

    Zdarzało mi się, że niektórzy niegrani simowie oprócz swojego współmałżonka nagle byli zaślubieni z jeszcze jedną przypadkową osobą, nie mając z nią żadnej relacji (pusty pasek romansu i przyjaźni), a jak byk było napisane współmałżonek i w drzewie genealogicznym było powiązanie. W dodatku poprzednie małżeństwo nadal istniało i simowie najspokojniej w świecie ze sobą mieszkali. Jak zrobiłam rozwód z tym simem, z którym nie było relacji, to wtedy i tak byli w żałobie.

    Wątpię jednak żeby to była jakakolwiek namiastka postępu historii. Raczej bardzo dziwny błąd :/

    #61567
    Milah.
    Uczestnik

    Znowu weszłam w Simsy, patrzę: Dona nie ma nigdzie…
    A państwo Landgraab spodziewają się dziecka. Rodziny ze skrzyni są umieszczone w domach etc… Co tu się dzieje? :/

    #61568
    Fiolek
    Uczestnik

    Masz może MC Command Center? 😀 Jeśli tak to nic dziwnego, MCCC wprowadza do gry m.in postęp historii 😉

    #61570
    Milah.
    Uczestnik

    Nie mam, z modów to tylko używam tradycyjnie ciuchy, fryzury i ewentualnie mod na angielskie imiona/nazwiska. Nic więcej, dlatego nie czaję, czemu mi się tak podziało. 😀
    Po dłuższym rozpoznaniu nie wiem, gdzie podziała się nawet połowa moich Simów w miastach haha, no nic. Pozostaje mi naprawić grę, usunąć mody i nie wiem, zacząć od nowa!

    Ale z dwojga złego wpadłam na fajny pomysł – wejdę do każdej rodziny w Simsach, niezależnie od tego, czy to moja, czy nie i ułożę im życie. 😀

    #61571
    Vince1994
    Uczestnik

    Jeśli to The Sims 4 to nie, postęp historii był w The Sims 3, w czwórce gram kilkoma rodzinami naraz, inaczej nie będziesz miał sąsiadów.

    #61739
    Sebastian
    Uczestnik

    Ja polecam mod MC Command Center. Można go sobie odpowiednie dostosować do swoich potrzeb w grze. Chociaż czasem jest w stanie zrobić niezły burdel w grze, ostatnio moi sąsiedzi, którzy mieli 5 dzieci się rozwiedli i robią dzieci z zupełnie innymi ludźmi XD

    #61836
    Oskar
    Uczestnik

    U mnie też od jakiegoś czasu niegrani simowie biorą śluby, a MCCC nie posiadam 😀

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.