Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Problemy techniczne Problem z cechą w the sims 4

ostatnio zaktualizowano przez Mariq 5 lat, 9 miesięcy temu
4 uczestników
3 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #58065
    Joanna W.
    Uczestnik

    Witajcie jestem tutaj nowa i chciałam prosić was o pomoc od jakiegoś czasu w grze pojawiły mi sie 2 błędy i nie wiem jak sobie z nimi poradzić.

    1.Pojawiła mi sie nowa cecha która tylko sie pojawia przy dorastaniu i jest ona po angielsku Sporttreck cos takiego.

    2. Jak przychodzi listonosz z rachunkami nie pojawia mi sie ile mam zapłacic kwote tylko pojawia się niebieski prostokąt taki jak są powiadomienia tylko bez informacji.

    Jakby ktoś miał coś takiego i wiedział jak to zlikwidować prosze o kontakt.

    #58092
    Hiruko
    Uczestnik

    1. Szukałam tej cechy w liście na angielskiej wiki, jednak jej nie znalazłam. Sama nie mam kompletu roszerzeń, więc nie wiem, czy to u siebie znajdę, niemniej jednak sprawdzę również w grze. Mogłabyś powiedzieć, jaką ikonę ma ta cecha lub podać screen z jej opisem? Może, po prostu, coś przy aktuazlizacji było zmieniane.

    2. To wygląda na typowego buga, które pojawiają się często przy aktualizacjach gry. Rachunki może płacić na kilka sposobów. Z tego, co napisałaś wniskuję, że chciałaś je opłacić przez interakcję ze skrzynką pocztową. A co z płaceniem przez komputer, telefon?

    I standardowe pytanie, które pojawi się przy każdych błędach, jeżeli korzystasz z zawartości zmodyfikowanej, to czy ją też aktualizowałaś + czy bez niej błędy się dalej pojawiają?

    Ogólnie dobrym pomysłem jest naprawić pliki gry. Jak jest z nimi wszystko dobrze, to niczego to nie zmieni, a czasami może to rozwiązać więcej problemów, niż by się człowiek spodziewał. Wystarczy kliknąć PPM na okładkę gry w bibliotece i wybrać „napraw”. Warto do tego wyjąć z gry folder „Mods”, jeżeli masz w nim cokolwiek innego niż plik „Resource.cfg”.

    Jeżeli to nie pomoże, to pozostaje chyba tylko czekać na patch lub aktualizację od EA i liczyć, że to naprawią (celowo lub przez przypadek) :/

    #58093
    Hejkasz
    Uczestnik

    1. A nie masz modów? Ja nie raz miałam jakąś cechę z moda.


    @Hiruko
    A czy jak się naprawi gre to pozostają save? Czy je też należy skopiować?

    #58094
    Mariq
    Uczestnik

    @Hejkasz Ja naprawiałam simsy to wszystkie save zostały więc nie martw się 🙂

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.