Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Problemy techniczne Problem z czasem w The Sims 4. (Błagam o pomoc)

ostatnio zaktualizowano przez Milka z Warmii 5 lat, 9 miesięcy temu
4 uczestników
5 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #57845
    Milka z Warmii
    Uczestnik

    Ostatnio napotkałam się z ogromnym dla mnie problemem. Gdy moje simy śpią, a czas ustawiony jest tak, aby leciał jak najszybciej, zegar po prostu się cofa. Przez to często muszę czekać aż minie noc na najwolniejszym trybie, a jest to strasznie denerwujące. Czy ktoś napotkał się z tym samym problemem? Błagam o pomoc, bo problem ze spaniem moich simów mi także nie daje zasnąć.

    PS. Nie używam modów.

    #57880
    Hiruko
    Uczestnik

    Jesteś pewna, że po prostu się cofa? Ja z przyspieszaniem mam (dość często…) tak, że zaczyna ono po kilkunastu sekundach zwalniać do podstawowego tempa. Jak się temu przyjrzałam, to poza tym zjawiskiem zaobserwowałam też, że jak dłużej trwa poprawne przyspieszenie, to przy przejściu na zwykłe tempo czas cofa o kilka/-naście simowych minut. Jeżeli to również nie to, to radziłabym wysłać twórcom jakiś feedback i spróbować głębszego szperania w internecie. Może po angielsku prościej będzie ci znaleźć odpowiedź?

    #57883
    Ginewra
    Uczestnik

    U mnie działa to tak samo jak u @hiruko, tylko często czas cofa się o godzinę, a nie kilka/naście minut. Ja już się przyzwyczaiłam, że nocą mam prędkość średnią (chyba że gra sama wrzuci tą najszybszą, gdy wszyscy śpią, ale mam koty więc jest tego tyle co… kot napłakał),  w ciągu dnia też rzadko z niej korzystam, bo Simowie bardziej bugują i gubią polecenia. Tyle tylko, że ja mam co robić, jak Simowie śpią, więc nie jest to dla mnie taka udręka.

    #57886
    Milka z Warmii
    Uczestnik

    Wcześniej miałam tak samo i było to jeszcze w miarę do wytrzymania. Kiedyś także czas się cofał tylko jeśli z największego przyspieszenia włączałam najwolniejszy tryb.  Teraz podczas snu moich simów, gdy najszybsze tempo jest jeszcze szybsze, czas po prostu (bez mojej ingerencji, czy włączania wolniejszego tempa) cofa się o np. 2 godziny. Często jest także tak, że czas nawet nie chce iść do przodu na najszybszym trybie i zostaje mi tylko opcja czekania na średnim słuchając simowego radia. Mimo że moje problemy nie zostały do końca rozwiązane, to dziękuję wszystkim za przydatne rady i poświęcony mi czas. 🙂

    #57890
    Mariq
    Uczestnik

    Ja mam tak samo ale już się przyzwyczaiłam. Mam taki sposób że patrzę na drzewa a tak dokładniej jak poruszają się liście na nich. Gdy poruszały się wolno chociaż miałam włączony tryb 3 (bardzo szybki)  to włączałam tryb 1(normalny) a potem znowu 3. I tak przez jedną noc kilka razy. Pewnie dla niektórych wydaje się to męczące ale to proste… 🙂 Pozdrawiam

    #57902
    Milka z Warmii
    Uczestnik

    Dziękuję za radę

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.