Strona Glówna Fora INNE GRY Starsze gry The Sims Problem z działaniem simsów 2 i 3

ostatnio zaktualizowano przez Tomek 3 lata, 7 miesięcy temu
2 uczestników
4 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #83536
    Tomek
    Uczestnik

    Witam wszystkich Czy może ktoś będzie wiedział co zrobić żeby the sims 2 nie zacinała się nie chodziła wolno i żeby nie było problemów z grafiką i rozdzielczością?Co można zrobić też z grą the sims 3 w której wyskakuję komunikat nierozpoznana karta graficzna oraz tak się zawiesza że nie można grać?Wiem że są poradniki na te tematy ale jest kilka sposobów niektórym działa jakiś a innym jeszcze jakiś inny.Piszę ponieważ każdy komputer jest inny i chciałbym dowiedzieć się jaki sposób byłby odpowiedni do mojego pc.Na jakim systemie najlepiej będą chodziły co dokładnie ustawić i  zainstalować  i podaję jakie mam części.intel core i5 4460 3.2 ghz crucial ddr3 2x4gb 1600mhz cl8 ballistix tactical asrock z97 anniversary benq gw2265hm wd blue wd10ezex 1tb 64mb sata/600 seagate barracuda st1000dm003 asus strix geforce gtx 970 4gb ddr5 256bit

    #83538
    ArtSim
    Uczestnik

    Co do dwójki to najważniejsze jest jaką masz wersję Windowsa. Jeśli 7 bądź niżej, to nie pewnie problemy z resztą sprzętu, a jeśli Windows 8 i wyżej, to wyślę poradnik jak przystosować komputer do dwójki.

    #83539
    Tomek
    Uczestnik

    Mam windows 10 64bity wersja 2004 i xp home premium i w razie potrzeby mogę zainstalować taki system który pozwoli na normalną grę

    #83541
    ArtSim
    Uczestnik

    Nie musisz wygrywać nowego systemu. Są  sposoby bardziej i mniej skomplikowanej, lecz myślę że taki łatwy sposób wystarczy. https://www.simsnetwork.com/tools/graphics-rules-maker?fbclid=IwAR1PFIE8xlUyqs9iyD-KGrNVoYHUK8v3iZbqp-lEZf3gcA53i2-zhgoRBa0

    #83542
    Tomek
    Uczestnik

    dzięki za link to dotyczy tylko samej rozdzielczości i te simsy nie były robione pod 10 więc mam wątpliwości i napisałeś wcześniej że może to być wina sprzętu a nie samego systemu robiłem rozdzielczość ręcznie wpisując w pliku gry ale i tak mam problemy z tym że mimo posiadania dobrego komputera gra chodzi wolno i się zacina a the sims 3 to już w ogóle kicha i też nie wiem czy zmiana rozdzielczości to dobry pomysł wtedy nie było full hd więc w tym też chyba może być problem

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.