Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Problem z kalendarzem i nie tylko

ostatnio zaktualizowano przez xogerardine 5 lat, 10 miesięcy temu
5 uczestników
5 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #56772
    Ksaw
    Uczestnik

    W kalendarzu mam widoczny tylko jeden dzień (niedziela). Nie mogę dodać święta, a gdy kliknę „Dodaj wydarzenie” włącza mi się okienko bez żadnych opcji. Ponadto mam spłaszczone opcję wyboru tempa gry, a w opcjach w „Inne” gdzie popadnie jest 'opcja’ „Checkbox Label”, „Label text” oraz „Ok” . Zaraz włączę naprawę gry. Czy tylko ja mam taki problem?

    #56773
    Xardy
    Uczestnik

    Może masz nieaktualne mody ?

    Jak tak to zainstaluj najnowszą wersje 🙂

    #56786
    ally92
    Uczestnik

    Niekoniecznie ten problem u mnie występuję, ale również wkurzam się na kalendarz. Kiedy próbuję dodać wydarzenie – np. sim ma urodziny danego dnia i wcześniej chciałam utworzyć wydarzenie z ich organizacją na określoną godzinę – przestawia mi je na inny dzień. Przykład:

    – Sim ma urodziny we wtorek,

    – próbuję zrobić wydarzenie z jego urodzinami na wtorek,

    – kiedy tworzę wydarzenie, pojawia się ono w dowolnym dniu przyszłego tygodnia -.-

    Co mi po imprezie urodzinowej w przyszłym tygodniu? 😀 Zaznaczam, że w dniu, w którym są urodziny sima nie ma żadnych świąt, nie gram na modach oraz naprawiałam grę. Wydaje mi się, że to kwestia bugów, które ea będzie na dniach naprawiać.

    Ktoś miał podobnie?

    #56794
    Ravgreend
    Uczestnik

    Ja miałem dokładnie te same problemy, okazało się, że to wina nieaktualnego moda „UI Cheat Extension” (już został zaktualizowany do pór roku)

    Co do tego problemami z planowaniem eventu to widziałem identycznego buga u jednego z stremerów z early access. Trzeba czekać na fixa od EA.

     

     

     

    #56796
    Ksaw
    Uczestnik

    @Ravgreend
    Właśnie myślałem czy to nie przez jakiś mod i rzeczywiście – UI Chat Extension. Dziękuje za pomoc!

    #56842
    xogerardine
    Uczestnik

    @ally92 mam dokładnie ten sam problem z kalendarzem, chcę zrobić event w danym dniu i przekazuje o 5 dni. Miejmy nadzieję że szybko wleci jakiś update, bo jest to uciążliwe :/

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.