Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Problemy techniczne Problem z miejskimi plakatami

ostatnio zaktualizowano przez Ginewra 5 lat, 3 miesiące temu
3 uczestników
4 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #62559
    ????
    Uczestnik

    Na jednym zapisie gry zebrałem wszystkie plakaty miejskie i teraz na kązdym zapisie oprócz tamtego, gdy próbuje zebrać plakat mówi że wszystkie wartościowe plakaty zostały już usunięte. Czy da się coś z tym zrobić?

    #62563
    Hiruko
    Uczestnik

    Nigdy się z tym problemem nie spotkałam, szukałam też w angielskim świecie simsów, ale bez skutku. Jedynie mogę przypomnieć zestaw do naprawy prostych błędów, czyli:

    – uruchomić grę bez modyfikacji (jeżeli są), znaleźć tę, która „psuje” grę, poaktualizować wszystkie, które mają nowsze wersje
    – sprawdzić aktualizacje gry i Origin i ew. ręcznie je zaistalować
    – naprawić pliki gry przez Origin (po wyjęciu folderu z modami) i sprawdzic czy sama gra działa
    – reinstalacja gry (tu warto zachować działające poprawnie zapisy gier)
    – może to być bug po którejś z ostatnich aktualizacji, wtedy pozostaje to zgłosić supportowi i czekać na łatkę, która to naprawi

    #62573
    Ginewra
    Uczestnik

    A ty mieszkasz w danej dzielnicy, czy tylko wpadasz na chwilę, żeby zebrać plakaty? Bo jeśli to drugie, to może rzeczywiście plakaty nie nadążają się pojawiać…

    #62576
    Hiruko
    Uczestnik

    @Ginewra Myślisz, że zachowują się one jak dziko rosnące rośliny i drzewa ogrodowe? Ja nawet przy wpadaniu tylko po plakaty nie miałam takiej sytuacji, ale może po prostu mnie si to nie trafiło (dlatego o tym nie mówiłam) :/

     

    @???? Próbowałaś już któregoś z rozwiązań? Jakiś efekt?

    #62577
    Ginewra
    Uczestnik

    Z tego co zauważyłam, to tak. Zwłaszcza kul śnieżnych to dotyczy.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.